• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
25.04.2024 09:07

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Проблем с Sera f 700 или не?

Започната от Ernest, 28.10.2006 02:09

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Ernest

Ползвам Sera f 700 ot около 3 месеца, но от около месец, започна да "трака" като помпичка за въздух от старите, също така и дебита намаля значително...клонящо към 0. Почистих го основно, и след седмица и половина - две пак така. Нормално ли е?? :(
100л. - Жива твар ;) :Barbus nigrofasciatus, Trichogaster, Ancistrus Albinos, Corydoras Julli, SAE, Acanthophtalmus kuhli kuhli; Растения - Echinodorus Ozelot, Vesicularia, Cabomba pulcherrima, Hygrophila polisperma, Microsorum, Hottonia и др.

SERA

Цитат на: "Ernest"Ползвам Sera f 700 ot около 3 месеца, но от около месец, започна да "трака" като помпичка за въздух от старите, също така и дебита намаля значително...клонящо към 0. Почистих го основно, и след седмица и половина - две пак така. Нормално ли е?? :(

Здравей,

Направо на въпроса, не не е нормално. От кой магазин го купи? След почистването нормализира ли се работата му? Ако още е в гаранция и са спазени гаранционните условия ще бъде подменен с нов.

До скоро

Ernest

Благодаря за отговора! След като го почистя работата му се нормализира, но както написах след седмица започва да нямалява дебита и след това започва да трака, а филтърът е купен от борса Веден в София, работят с продукти от миазоо.
100л. - Жива твар ;) :Barbus nigrofasciatus, Trichogaster, Ancistrus Albinos, Corydoras Julli, SAE, Acanthophtalmus kuhli kuhli; Растения - Echinodorus Ozelot, Vesicularia, Cabomba pulcherrima, Hygrophila polisperma, Microsorum, Hottonia и др.

SERA

Цитат на: "Ernest"Благодаря за отговора! След като го почистя работата му се нормализира, но както написах след седмица започва да нямалява дебита и след това започва да трака, а филтърът е купен от борса Веден в София, работят с продукти от миазоо.

Виж личните си съобщения.

Ernest

Цитат на: "SERA"
Цитат на: "Ernest"Благодаря за отговора! След като го почистя работата му се нормализира, но както написах след седмица започва да нямалява дебита и след това започва да трака, а филтърът е купен от борса Веден в София, работят с продукти от миазоо.

Виж личните си съобщения.

:? Нямам лично събщение от вас. Отностно проблема ми първо ви пратих лично съобщение, но след като нямаше отговор, постнах темата, може би не сте получили съобщението ми и аз сега не съм получиш вашето?!
100л. - Жива твар ;) :Barbus nigrofasciatus, Trichogaster, Ancistrus Albinos, Corydoras Julli, SAE, Acanthophtalmus kuhli kuhli; Растения - Echinodorus Ozelot, Vesicularia, Cabomba pulcherrima, Hygrophila polisperma, Microsorum, Hottonia и др.

NO CARRIER

Извинявам се, че се намесвам не по темата, ама вижте си броя на личните съобщения. Ако индикаторът горе, вдясно е на 100% или близо до там, може би няма да имате възможност да получите ново лично съобщение докато не изтриете някое старо.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Ernest

Цитат на: "NO CARRIER"Извинявам се, че се намесвам не по темата, ама вижте си броя на личните съобщения. Ако индикаторът горе, вдясно е на 100% или близо до там, може би няма да имате възможност да получите ново лично съобщение докато не изтриете някое старо.

:bow1  :bow1  :bow1 , колко си прав  :lol:

П.П.: Прочистих си "кутията" с лични съобщения вече ще мога да получавам. Извинявам се на всеки който ми е пратил ЛС на 31 окт и след това - нищо не съм получил.
100л. - Жива твар ;) :Barbus nigrofasciatus, Trichogaster, Ancistrus Albinos, Corydoras Julli, SAE, Acanthophtalmus kuhli kuhli; Растения - Echinodorus Ozelot, Vesicularia, Cabomba pulcherrima, Hygrophila polisperma, Microsorum, Hottonia и др.