• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 17:38

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Нагревател Sera

Започната от NikolaV, 22.02.2005 23:08

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

NikolaV

Взех си 200-ватов нагревател на Sеra за 250 л. аквариум. Накратко: много съм доволен. За първи път попадам на нагревател, който показва точните градуси. Нагласил съм го на 26, толкова показва и термометъра :-)

dido

И аз ползвам такъв, 350 вата май, верно работи много добре.

Longanlon

и за колко пари тия 200 вата?
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffeeds.feedburner.com%2FLonganlon.2.gif&hash=89a29c11af8a650ec7ddb49df6bd62ce3a6f8f5b

dido


SERA

Цитат на: "nikolav"Взех си 200-ватов нагревател на Sеra за 250 л. аквариум. Накратко: много съм доволен. За първи път попадам на нагревател, който показва точните градуси. Нагласил съм го на 26, толкова показва и термометъра :-)

Радваме се че е така.
Нагревателите от новата серия са с 5 години гаранция.затова пазете касовия бон или фактурата.

niky

Аз имам нагревател СЕРА от старите. 8,9 години не е мръднал.
Скоро взех един  на AquaEl - ами той спря на 3 тия ден. Поразмърдах му капачката - светна!
Ама това може ли да е нагревател.

tishovsx

Е аз няма да се хваля, имам Jager и той не е мръднал вече 3 години
IN A REEF AQUARIUM, ONLY BAD THINGS HAPPEN QUICKLY

vlatko

Буквално преди броени минути си купих нагревател Sera 250 вата.
Единствено ме притеснява да не ми прави проблеми зашото ще го ползвам в 60 литров аквариум.По принцип мисля че няма да има проблем защото той ще вклучва просто по - рядко нали така. А иначе го купих за 30 лева супер тънко като се има в предвид цените по другите магазини между 40 и 45 лева.

ВЕЛИНСКИ

Аз съм с 250W на Aqua El - цепи градуса - много е точен също.

aquamalawi

Абе защо оставам с впечатлението че тоя форум работи за SERA?
Имал съм работа с техните нагреватели-стария модел.
Голата истина беше че са "гола вода"-от 10-6 дефектираха още през първия месец.
Обективно мисля че HAGEN са много по-добри.

niky

Няма такова нещо. Тук хората си казват мненията и какво им харесва и какво не.
Аз лично предпочитам JAGER, но пък имам СЕРА от години и съм много доволен.

Питай ме за добавките за растения на СЕРА?!

dido

Аз също ползвам нагревател на СЕРА. Предишния ми BOUY, го взех за около 25 лева от някакво магазинче в Добрич за около 25 лева. Скапа се след около 3-4 месеца работа. Офертата на СЕРА беше за 34 лева, доставка от www.petshop1.com по куриер в къщи, без да си мръдна пръста. Работи чудесно, гаранцията е 5 години.

SERA

Цитат на: "aquamalawi"Абе защо оставам с впечатлението че тоя форум работи за SERA?
Имал съм работа с техните нагреватели-стария модел.
Голата истина беше че са "гола вода"-от 10-6 дефектираха още през първия месец.
Обективно мисля че HAGEN са много по-добри.

Прав си че стария модел не беше изпипан. Но новия е коренно различен и надежден.Гаранцията говори за това.

Приветстваме всякакви мнения,и положителни и отрицателни,защото са важни за нас.

Mario

Моя е на BOYO и за сега се справя добре ;) пу пу да не го урочасам :D  На 8 месеца е  :lol:

spaisman

Цитат на: "Mario"Моя е на BOYO и за сега се справя добре ;) пу пу да не го урочасам :D  На 8 месеца е  :lol:
Здравейте, аз също имам BOYO за работа работи но за точност и  дума не може и да става, макар че като  го нагласих по термометъра горе-долу подържа еднаква температура.Имам го от 2 г. За съжаление като го купувах не знаех за маркови нагреватели а и нямаше кой да ме светне. :oops:  :wink: