• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 01:10

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Резултати от търсенето за: Marsilea

Страници1
......  barteri Nana, Aunbias barteri Coffeefolia, Marsilea, Nymphaea lotus Red. <br />Риби/Обитатели:  ......
......  нямам думи. <br />Иначе четох за растението Marsilea hirsuta и ми се вижда, че по-може да върви в моят  ......
......  за да допълня и списъка от Bunzip2 <br />Marsilea Hirsuta, Ranunculus inundatus, Hottonia palustris  ......
......  sibthorpioides - расте уж, но не е мой тип.<br />Marsilea hirsuta - те това докато се приспособи голем зор.. ......
......  едрозърнест от 1-5 мм<br /><br />Растенията са: Marsilea hirsuta, Ludwigia repens, Cryptocoryne undulata,  ......
......  време за преден план на аквариума ми имам Marsilea hirsuta която противно на очакванията ми започна  ......
...... .<br /><br />Растения:<br />Althernathere mini, marsilea hirsuta, cryptocoryne nevilli, pygmea,  ......
......  само в някои щати и то в Северна Америка.<br />- Marsilea hirsuta - Австралия<br />- Hydrocotyle  ......
......  difformis,hygrophila polysperma, potamogeton gayi,Marsilea hirsuta<br /><br />CO2 не подавам и не торя<br /> ......
...... : <br />Flame Moss - Taxiphyllum alternans<br />Marsilea hirsuta - ще се ползва за ливадка без подаване на  ......
...... ,cryptocoryne undulata,,cryptocoryne podentopholia,marsilea hirsuta,Echinodorus uruguayensis,Hygrophila  ......
12
Водорасли / Моля за малко помощ
« от hunter в 27.02.2013 19:03 »
......  издънка но ми направи впечатление 1-2пъти. Имам и Marsilea hirsuta на нея пък се появиха на някой листа като  ......
...... : 60х40х40 -6мм стъкло<br /><br />Растения:<br />Marsilea hirsuta<br />Aponogeton ulvaceus<br />Cabomba  ......
...... <br /><br />6) Staurogyne repens<br /><br />7) Marsilea hirsuta<br /><br />8) Rotala macrandra<br /><br /> ......
...... <br />Ammania Bonsai<br />Ludwigia Rubin<br />Marsilea Hirsuta<br />От утре почвам и торене с тор  ......
......  dubyana (Явански мъх)<br />- Коледен мъх<br />- Marsilea hirsuta (Марсилея за полянка [водна детелина])<br  ......
......  мен една полянка от Marsilea hirsuta ще върви, при мен в аквариум 18л вървеше  ......
...... , съмнява ме, че ще намериш в кварталния магазин Marsilea hirsuta.<br /> ......
......  от форума добавих малко Eleocharis acicularis и Marsilea hirsuta.<br />Ацикулариса го оставих снощи да  ......
...... . Както и anubias nana petite а защо не и малко marsilea hirsuta и ще стане чудна картинка. А за филтъра  ......
......  полянка може marsilea hirsuta лесна е за отглеждане, но расте бавно и  ......
......  са изследвани в научни работи с редица растения: Marsilea quadrifolia, Ludwigia arcuata, Callitriche  ............  />- при различни растения в подводна форма като Marsilea quadrifolia след третиране с абсцисинова киселина  ......
23
Водни растения / Препоръки
« от edeseu в 07.08.2012 15:00 »
......  trichomanes(Плагиомниум трихомани)<br />Marsilea hirsuta (Марсилеа хирсута) , Hemianthus  ......
......  мога от флората:<br />Cryptocoryne undulata<br />Marsilea hirsuta<br />Hygrophila polysperma<br /> ......
...... , Blyxa japonica, Eleocharis parvulus, Marsilea hirsuta и други, които изискват силна светлина),  ......
26
Водни растения / Питане
« от stanislav89 в 02.06.2012 12:18 »
......  растенията Hemianthus callitrichoides ''Cuba'' и Marsilea hirsuta. ......
...... ... От растенията оформяхме най-често папратите - Marsilea quadrifolia (българско име: Разковниче), и  ......
28
Водорасли / зеленясването на водата
« от Raven в 29.01.2006 01:16 »
......  или за по голям аквариум.<br />подобна на нея е Marsilea hirsuta, това е ситен папрат - прилича на  ......
...... />Купих си за левчета Salvinia natans<br /><br />и Marsilea quadrifolia<br /><br /> <br />Мое си ги сложите в  ......
Страници1