Новини: Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.

Последни публикации

Страници: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
Предлагам / Продавам Polypterus senegalus
« Последна публикация от marto76 - Вчера в 23:08 »
Стока 1: Продавам Сенегалски полиптерус (Polypterus senegalus) 20+см. 25лв. на бр.

Цена: 25
--------------------------------------------------------

Стока 2:

Цена:

Стока 3:

Цена:

Стока 4:

Цена:

Стока 5:

Цена:

Информация:

Начин на връзка: Лично Съобщение

Снимки:

https://ibazar.focus.bg/photosbazar/66/pics/6676467eb3f070f564c23b70f783e17c.jpg

https://ibazar.focus.bg/photosbazar/c2/pics/c2761b36ec24ad300690c2eb30d27399.jpg

https://ibazar.focus.bg/photosbazar/d3/pics/d3da87f85a0253a28242541f2f1384c9.jpg

2
Лабиринтови / Re: Бети - общи въпроси
« Последна публикация от Kai - Вчера в 21:50 »
Не вярвах че ще стане нещо, но вече има мъници на около 33 часа. Доколкото прочетох им трябват 2-3 дни да проплуват и тогава трябва да махна мъжкия. Страх ме е да не изпусна момента и той да ги изяде докато съм на работа...Кога най-рано мога да го отделя? Ще е късно ли утре след работа тогава ще са на 2 дни и няколко часа? И още приготвил съм да ги местя в едно 20 литрово голо аквариумче само с гъба. Удачно ли е или може да измрат от преместването(водата ще е 50% от този в който са родени и 50% от работещ аквариум). За захранване имам микро червеи.
3
Аквариуми на потребителите / Re: Аквариумът на D.Atanasov
« Последна публикация от D.Atanasov - Вчера в 21:23 »
Малко да раздвижим.. сега изглежда така :-)

4
Проблеми / Re: Проблем с Гупите
« Последна публикация от Smelly fish - Вчера в 17:50 »
Ако гупите ти са като посипани със сол (бели точки) това е ихтиофтириус! Най- вероятно е от новите рибки. Даже вероятно като си ги купил са били здрави, а са се разболяли от транспорта до вас или различните условия в аквариума. Туй става точно за няколко часа след като си ги топнал в аквата, от стреса. Хубаво си вдигнал температурата, но ихтио не се лекува с Бактопур! Само си забързал процеса на повторно размножаване на бацила! Лекува се със Сера Костапур! Може да пробваш и с Нистатин 500 000 U на Актавис. Аз два пъти лекувам с Нистатин успешно. Напиши в Гооглето "Лечение на ихтио с нистатин" и ще ти го намери в един друг форум и е описано перфектно. Не губи време, ихтиото убива за часове особено щом си вдигнал температурата. Температура се вдига с правилното лекарство.
Това е! Ако обаче тези бели петна за които говориш са мъхести или някакво обезцветяване на кожата може и друго да е, хубаво беше снимка да има!
5
Проблеми с аквариума / Re: Проблем със новостартиран Аквариум
« Последна публикация от ivanpz6 - Вчера в 12:32 »
В момента освен анубиаса , други растения нямам, понеже всички в магазина бяха за по-добро осветление от моето! Иначе ще взема под внимание съветите Ви! Благодаря!
6
« Последна публикация от niki_o - Вчера в 11:54 »
Свети по 5 часа и всяка следващаседмица вдигаи с по час.Какви растения имаш освен Анубиса?
7
Проблеми / Re: Проблем с Гупите
« Последна публикация от niki_o - Вчера в 11:52 »
Белите точки вероятно са Ихтио-esha  gegen ichthyo е решението за това.Неразбрах защо си извадил керамиката? Броя риби които си искал да гледаш в този обем и то живородки(те цапат много) е причината за отключването на много болести-като прибавим и новите риби и стреса от преместването и ето резултата.
8
« Последна публикация от Tracker - Вчера в 11:48 »
Нормално е след време ще изчезне.
9
Проблеми с аквариума / Проблем със новостартиран Аквариум
« Последна публикация от ivanpz6 - Вчера в 11:07 »
Здравейте Колеги! http://aquariumbg.com/forum/snimki-na-akvariumite-na-chlenovete-na-kluba/akvariuma-na-ivan-59202/
Това е аквариума ми стартиран на 11.01.2019

Та забелязвам нещо като бяла слуз по анубиаса и тръбичката за въздух на филтъра ? Нормално ли е или проблем ?

Светя по 8-9 часа на ден :)
10
Прекрасен аквариум! Това че има малко циано, изобщо не е проблем, даже, когато е в такива граници си е дибър показател.

Страници: [1] 2 3 4 5 ... 10

Преобразуване метрична - английска система
oF <=> oC in <=> cm G <=> L
Обем на аквариум
Дължина см
Ширина см
Височина см
L G
Тегло и обем на грунд
Дължина см
Ширина см
Височина см