Последни публикации

Страници: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
Предлагам / Разменям Сом Platydoras costatus
« Последна публикация от Xektor - Днес в 02:03 »
Стока 1: Търся му нов по широк дом, че моят аквариум вече му е тесен, но няма да откажа някоя друга рибка в замяна. Сомчето е дълго около 15 см. Не създава проблеми с други обитатели на аквариума стига да не са твърде мънички. Обича да похапва храна за дънни обитатели. Излиза предимно вечер, трябва му скривалище и пространство за плуване. С него върви в комплект и глинена купа зад която е свикнал да се крие.

Цена: По ваша преценка
--------------------------------------------------------

Стока 2:

Цена:

Стока 3:

Цена:

Стока 4:

Цена:

Стока 5:

Цена:

Информация: Предпочитам следните видове рибки в замяна, но не е задължително: Acanthophthalmus kuhlii Кули; обикновен анциструс; САЕ; молинезия далматинец

Начин на връзка: Лично съобщение

Снимки:

https://s22.postimg.cc/461jommbl/20180622_142914.jpg

2
Проблеми / Re: Кафеви петна по целия аквариум
« Последна публикация от radiwwww - Вчера в 23:38 »
Възможно е и това да е проблем. Може и проблем да е неправилното поставяне на филтъра в аквариума. Изчетох доста теми, но в повечето виждам, че говорите за доста по- големи аквариуми. Все още търся отговор как би било най- добре да бъде филтъра, с флейтата, или с маркучето за въздух? Как да се насочи?
3
Лабиринтови / Re: Бети - общи въпроси
« Последна публикация от Nikiengi - Вчера в 23:13 »
За съжаление и това се случва! Дано се оправи.
 :-(
4
Предлагам / Re: Продавам Fundulopanchax gardneri 2-3см
« Последна публикация от emilmet - Вчера в 21:57 »
нова цена 2лв за бр или размяна за други кили рибки.
5
« Последна публикация от wire - Вчера в 20:57 »
Аквариумът е <50л, а има около 15 риби сякаш, филтърът ти, предполагам, не издържа много на това натоварване.
6
« Последна публикация от radiwwww - Вчера в 20:34 »
Нищо не е ставало в началото на тези дни, нито добавяне на нещо, или премахване,30% от водата беше сменена преди 5дни. Във филтъра има черна гъба, която си е в комплекта. Синия грунд, колкото и да не исках да го слагам е прищявка на жена ми.Беше приготвила и няколко изкуствени разстения, които в началото сложихме, но за 2седмици успвх да я убедя да ги махнем.
7
Лабиринтови / Re: Бети - общи въпроси
« Последна публикация от Ultraviolet - Вчера в 17:29 »
Моят хубавец стои вече цяла седмица свит и на повърхността, почти не мърда, яде малко, отделен е и е само, но не се подобрява...

8
« Последна публикация от wire - Вчера в 17:01 »
Станало ли е нещо в началото на тези 2 дена? Добавяне а нови обитатели или растения, смяна на водата, спиране на тока? Какво имаш във филтъра? Щом си чел много, откъде го намери този син(очевидно оцветен изкуствено) грунд?
9
« Последна публикация от radiwwww - Вчера в 16:26 »
Благодаря колега, а какво мислиш за поставянето на филтъра в аквариума, за моя случай, кой би бил най- подходящия вариант? В момента съм с маркучето, което вкарва и мехурчета от вън като съм го насочил нагоре към страничното стъкло, доста добре движи цялата повърхност на водата. Има и флейта в комплекта, дали с нея ще е по- добре?
10
Купих тази гупа наскоро. В магазина ми я продадоха за женска. Тъй като тепърва навлизам в акваристиката много ще съм ви благодарна ако ми кажете пола и наименованието йи.

Страници: [1] 2 3 4 5 ... 10

Преобразуване метрична - английска система
oF <=> oC in <=> cm G <=> L
Обем на аквариум
Дължина см
Ширина см
Височина см
L G
Тегло и обем на грунд
Дължина см
Ширина см
Височина см