• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 21:30

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Pseudomugil_furcatus

Започната от validen24, 31.10.2008 11:13

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

validen24

Здравеите  имам малко нужда от помощ  имам 2 синеоки  Pseudomugil_furcatus обаче не намирам много инфо за нея  мисля че са двоика макар това съм сигурен не е достатчно някои размножавал ли ги е  сега ги гледам с 6 галактически микрорасбори в 50л.Ако някои е гледал да предаде малко опит.Аквариума ми е доста залесен ако това има значение

Boromir

Ами аз мога да ти помогна с инфо,но е на англйиски съжелявам!
Ето линк http://members.optushome.com.au/chelmon/Furcatus.htm
Можеби malomir ще може да ти помогне повече! :-)
Shrimp Breeding Lover

validen24

Благодаря ти  добре че чичко гъгал превежда  че с моя англииски :)

Живко

А откъде ги взе тези фуркатоси?
Никой не се е родил научен.

validen24

на бул.Дондуков 66 по 8 лева

Живко

Баси!
Позлатени са нали?
: 31.10.2008г 14:02ч
Този магазин що го няма в съответната секция?
Никой не се е родил научен.

Деян

 *offtopic
Хора вече си имаме раздел за преводи,не се мъчете с неразбираеми автоматични преводи,пишете в раздела.  :-) :-)

N.Nobs

Цитат на: Живко - 31.10.2008 15:00
Този магазин що го няма в съответната секция?


Ще си подаряваме очила за Коледа май?  :-D

Цитат"Воден свят", бул. "А. Дондуков" no. 66, зад "Орел" вдясно. тел. 0887 690 862, 0889 738 011 работно време: понеделник-петък 11:00-19:00ч., събота 10:00-16:00ч.

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

Живко

Въх!
Имало го. Вярно очила ми трябват :-[
Никой не се е родил научен.

FHM

Утре ще ходя така и така до там и ще питам за тия рибоци да ги видя на живо и ще попитам за повече инфо обикновенно ми отговарят на всички въпроси .

AngelEyes

Питайте наистина, фуркатусите не са за изтърване. Ако са читави, бих се възползвала и аз, може някой да се навие да ми ги прати. Цената е малко висока, но биха си заслужавали, особено ако са минали карантина.  :-)

FHM

Цитат на: AngelEyes - 31.10.2008 21:32
Питайте наистина, фуркатусите не са за изтърване. Ако са читави, бих се възползвала и аз, може някой да се навие да ми ги прати. Цената е малко висока, но биха си заслужавали, особено ако са минали карантина.  :-)
Ами в този магазин не ги продава ако не са минали карантина и не са се адаптирали (да не се счита за някакъв вид реклама )

Boromir

Абе хич не са евтини тия рибета!Втоя магазин  амй бая жулват :-D?
Shrimp Breeding Lover

FHM

Не се точете вече на тия рибета аз взех последните 3 днес.  :-D
Продавача ми каза , че лесно биха хвърлили хайвер но трудно се захранвали заради много малките има размери (толкова малки че слупа трябва да се гледат )

Boromir

Браво!Късметлия си!!! *THUMBS UP*
Shrimp Breeding Lover