• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 23:41

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Проблем с черна брада

Започната от batefaio, 13.04.2015 13:55

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

batefaio

Здравейте, реших да си ъпгрейдна осветлението на аквариума, в момента е 110 вата на 260 литра и вътре стана някаква боза, всичко почерня и плуват разни неща из аквариума. Имам само един вид растение, понеже при слабата светлина всичко мреше. Дайте съвет какви растения да сложа и какв ахимия за да се поизбистри водата. Гледам скаларии и 3-4 сомчета.

dalgia

Ами 110 вата на 260 литра не е много.Причината е някъде другаде.Дай малко повече информация.

batefaio

Ами не знам каква информация да дам, аквариума уж трябваше да го гледа сина, ама му мина мерака и сега аз трябва да се оправям с него.

jabeto

Размери на аквариума.Какви осветителни тела ползваш.Време на светене.Вид на филтрацията,дебит,медия.Торове ако използваш ,какви са и по колко слагаш.Обитатели на аквариума видове и брой.Растения (ако има какви)Разположение на аквариума (до прозорец,на пряка слънчева светлина или не)Снимки на аквариума и на засегнатите участъци. *THUMBS UP*Какво количество вода сменяш на седмица.Филтрацията не се спира ,а работи 24/7 (непрекъснато)

Similar topics (5)

55333

Публикации: 10
Прегледи: 5476

45392

Публикации: 8
Прегледи: 3041

52243

Публикации: 17
Прегледи: 7258

59757

Публикации: 4
Прегледи: 8579

24533

Започната от johndeer


Публикации: 14
Прегледи: 6061