• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 17:26

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

може ли

Започната от deadline78, 18.10.2010 22:21

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

deadline78

Искам да питам може ли да се направи стойка за 2 аквариума единия на долния рафт да е 320 литра а горния над него да е 200 литра че ме е страх да не саборя блока живея в панелен блок на 6 етаж  *STOP* .просто искам да са един над друг а не един до друг

Giorgio_Armano

защо да не може,всичко е  възможно
профил 3 мм с размер 40х40 и си ти  *THUMBS UP*
АКВАРИУМИ,ТЕРАРИУМИ,СИСТЕМИ ЗА ГАРА РУФА,СЪМПОВЕ и ВСИЧКО ОТ СТЪКЛО
Качество по добро от цената.
тел.0899007268

deadline78

в краен случай единия остава на земята  а 320 л на стойка над него.далаг е някаде 128 висок 60 широк 40!искам още мнения от хора мерси за 1вото

MeTogu

Не виждам къде е проблем да е обратното даже.Аз имам стойка с 2 аквариума - 300 отгоре и 200 отдолу.Стойката е направена от профил 20/30 мм с дебелина 1.5 мм ( такъв имаше авантакис ) зам съм си я заварявал на работа.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

deadline78

искам снимка ако може !?!?май ще ми се сбъдне мечтата *BRAVO* *BRAVO* *BRAVO* *BRAVO* *BRAVO* *BRAVO*

Асен Евгениев

Не знам за теб, но на мен не ми харесва аквариумът ми да е на земята. Качвай ги и двата на
стойка, няма да пропаднеш на долния етаж.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

MeTogu

Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

deadline78

ок вече знам че няма невъзможни неща   :-D ами само единия ми е на земята той е нов на 2 месеца е с 6 дискуса а в кухнята на шкафа има един 200 литров с едно чифтче Марлборо!мисълта ми беше че искам да са на едно място и то в моята стая .смятам да си спретна мини базичка за дискуси да си чеша крастата по тази риба ама има много хляб да из

Similar topics (2)