• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 10:30

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Проблем с лепките на техниката

Започната от madojean, 27.06.2012 16:40

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

madojean

Проблема ми е малко странен ,но страшно дразнещ.Уредите в аквариума -термометър и филтър ,постоянно се разлепят .Преди си мислех ,че повърхността на аквариума е мръсничка ,но след рестарта на аквариума всичко е изчистено много добре.Някой да се е сблъсквал с такъв проблем или да може да предложи някакво решение?

anasarka

Да ти кажа и аз имам едно малко китайско филтърче на което лепките през 3-4дни се отлепят и не е от мръста повърхност, просто са скапани лепките. Ако можеш да намериш по-добри и да ги замениш друг вариант незнам *dontknow*
КОЛКОТО И ДА Е БЪРЗА СВЕТЛИНАТА ВИНАГИ ПРИСТИГА ВТОРА, МРАКЪТ ВЕЧЕ Я Е ИЗПРЕВАРИЛ.

Mirobg

....или просто са стари. Натопи ги в гореща вода, върщи работа.
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

anasarka

Значи горещата вода връща младостта, отивам да се кисна :-D
КОЛКОТО И ДА Е БЪРЗА СВЕТЛИНАТА ВИНАГИ ПРИСТИГА ВТОРА, МРАКЪТ ВЕЧЕ Я Е ИЗПРЕВАРИЛ.

Mirobg

Цитат на: anasarka - 27.06.2012 16:59
Значи горещата вода връща младостта, отивам да се кисна :-D
Пробвай
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

madojean

Някакво атманче е филтъра.Ще пробвам с горещата вода ,че недържат и 5 минути.Иначе непробвайте такива неща по-скоро ще се сбръчкаш от тая вода... *CRAZY*

madojean

А някой може ли да ми обясни техниката с щипката за закрепване на филтъра ,че немога да го измисля как става ?

Similar topics (5)

47369

Публикации: 2
Прегледи: 2169

27617

Публикации: 8
Прегледи: 5545

59951

Започната от Shpono


Публикации: 7
Прегледи: 5054

57481

Публикации: 3
Прегледи: 3018

40959

Публикации: 0
Прегледи: 1626