• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
20.04.2024 03:33

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Проблем с растенията в аквариума

Започната от njoyz, 17.02.2014 16:28

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

njoyz

Bud,

Камъните съм ги тествал с оцет, не шумят.
Petko, редувам ProFito и калиев нитра, от профитото слагам по 2мл. през ден, а от нитрата 6мл., пак през ден, тоест: понеделник- ПроФито, вторник:калиев нитрат, сряда- ПроФито и т.н.
А пубертетът не е лошо нещо, стига да зарежеш чекиите и да минеш на нещо истинско. ---NO CARRIER

petko

Спри калиевия нитрат,а профитото 5мл.на седмица.

sVGNsali

Пусни в гугъл или в търсачката на форума: мрамор в аквариум. Прочети и прецени сам.
И да дапълня съвсем скромното и неангажиращо си мнение, че имаш малко растения за количеството торене
Каква е разликата между майстора и чирака? Времето.

njoyz

Здравейте колеги,


Срам не срам, пак ми трябва вашата помощ.
Из целия аквариум са плъзнали едни бобулечици с големина около 0.5мм до около 1мм.Като ги гледаш по-отдалеч изглеждат черни, но като ги разгледах с лупа, видях че всъщност са на бели и черни ивици. Главно стоят в грунда, но вече плуват  и във водата(ниско долу).Появиха се преди две- три седмици, но аз не им обърнах внимание, защото мислех че ще изчезнат от само-себеси, но уви не изчезнаха.Снимка не мога да сложа, тъй като са много,много малки,а пък и аз съм един фотограф вече сте видяли какъв.
А пубертетът не е лошо нещо, стига да зарежеш чекиите и да минеш на нещо истинско. ---NO CARRIER

Similar topics (5)

59

Публикации: 18
Прегледи: 15949

58372

Публикации: 1
Прегледи: 2018

35089

Публикации: 6
Прегледи: 3491

25401

Публикации: 6
Прегледи: 3348

46059

Публикации: 32
Прегледи: 9623