• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 03:48

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Мътна вода

Започната от Penev, 21.03.2019 19:22

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Penev

Тука магазините са ацки шибани и персонала е некомпетентен,  преди да се регистрирам тук и да питам ходих в един близък к момчетата вътре казаха че е мътен и се вижда мътен от светлината, след като им показах стара снимка на аквариума казаха че не знаят, а като цяло ще вида от някои клип от тубата там имаше един канал специално за такива разтения на тоя тип аквариум евентуално ако започна на сериозно ще си пусна дневник, като цяло много благодаря на всички от тук, информацията която предоставихте беше изключително полезна!

Caxapa

В ляво на екрана има едно изкачащо меню в което има доста теми как да си стартираме аквариума и как да се грижим за него . С две думи, няма как да се опише всичко тук заради което сме го направили в статии които да се четът!

Smelly fish

Ами ако нямаш претенции какви растения да сложиш вземи си валиснерия и някоя криптокорина като за начало. А относно магазините там знам едни Coxwell aquatics, ми те преливаха от стока. Говоря за рибки и растения. Персонала беше услужлив и никак не бяха "боси". Както и да е, айде успех и дано няма жертви, че понякога началото е трудно.
Сахара, ми той човека вече е напълнил аквариума, какво да чете като вече свършило и рибата вътре. Сега да не прехранва и да не добавя нови риби! Какво повече може да направи?! А пък ако е тинейджър едва ли ще му се и чете  *JOKINGLY*

Similar topics (5)

3043

Публикации: 29
Прегледи: 16436

39800

Публикации: 2
Прегледи: 1975

1161

Публикации: 8
Прегледи: 4687

49162

Започната от Kriso93


Публикации: 2
Прегледи: 2154

43662

Публикации: 2
Прегледи: 2493