• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 10:52

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Корен

Започната от ivanchoy_mk, 03.10.2010 19:02

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ivanchoy_mk

Задължително ли е коренът да е от мангрово дърво?           
Знащото аз си намерих един изгнил клон от едно дърво и много ми хареса.  :kreshtja:


Асен Евгениев

Не е задължително, но не трябва да е изгнил.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

skDn

пробвай го може и да стане извари го накисни го във вода и ако не ти прави водата на чай може да го ползваш аз моите дървета да от лозето на село много са добри в началото ми правиха водата на чай махнах единия и сега всичко е наред  ;-) (голямо варене и киснене падна преди това)
Няма невъзможни неща, има пропуснати възможности

Raven

Накисваш го с вода, взимаш една телена четка за ръжда и търкаш- каквото падне е излишно.
Не е необходимо да се вари, достатъчно е да се изстърже хубаво и да се измие обилно с топла по възможност вода.
Ако го извариш ще ти пуска по малко танини и оцветители във водата, но пък те са полезни.
https://aquariumbg.com/contest/showthumb.php?picnum=48-3-8-140.1.JPG


Баннете всички! Администраторът ще познае Своите.

Lencho Petrov

Здравейте! Днес си отрязах част от един корен :) Почистил съм изгнилото и останалите излишни работи.Та въпроса ми е възможно ли е да го лакирам и след това да го поставя в аквариума с рибките?  *PARDON*

aonsu209

Цитат на: Lencho Petrov - 09.10.2010 23:14
Здравейте! Днес си отрязах част от един корен :) Почистил съм изгнилото и останалите излишни работи.Та въпроса ми е възможно ли е да го лакирам и след това да го поставя в аквариума с рибките?  *PARDON*
Не го лакирай ще направиш грешка по-добре го постави в някъв съд кофа или нещо такова и сменяй водата докато не е избистрена преди да го поставиш в аквариума. Ще ти отнеме седмица две ,но изтърпи.

Similar topics (5)

58143

Публикации: 0
Прегледи: 1458

40074

Публикации: 4
Прегледи: 2705

49190

Започната от dra6i


Публикации: 6
Прегледи: 3045

57376

Започната от crazzzy


Публикации: 10
Прегледи: 2773

39622

Започната от vesko29


Публикации: 7
Прегледи: 3363