• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
18.04.2024 22:43

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

черна брада в аквариума ми моля за помощ.

Започната от morskia, 11.02.2015 18:25

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

morskia

както вече писах храня на три дни по един път не повече от три лещички на 8 бр. анциструси смятам че това е добре ,не сигурен съм че не е от храната.

asito

И аз имах много брада и си реших въпроса много, много лесно. Без смени на вода и тъй нататък.
Пусни няколко сае-та и проблема е решен.
В малкия ми аквариум също имах, всеки ден третиране с глутаралдехид и няма вече, така че и това е вариант. Но да не се спира слагането на ГЛ след изчезване на брадата.

morskia

да и аз си взех две едвам ги намерих но колко ще изчистят гадното е че растенията започват да изглеждат зле почерняват по краищата и по листата и не е хубава гледка.

yasenst

Morskia, беше предположение от какво може да се появи. Извинявай, че ти наруших спокойствието. Ако мислех, че няма да се справя само с ровене из форума, щях да пусна такава тема. Още веднъж се извинявам, че ти опропастих темата! Успех, желая ти го от сърце!

asito

Ми колко ще изчистят??Ако не храниш рибите една седмица и ще изчистят всичко.И си вземи 1-2 още.Моите и да ги храня или не,си пасат брада.Мога да ги дам под наем,ако някой иска  :-D .Тъй че стига се панира, ами изчакай седмица две,три.Най- поразените листа ги отрежи.

morskia


Similar topics (5)

21439

Публикации: 12
Прегледи: 12331

54435

Публикации: 2
Прегледи: 2238

43662

Публикации: 2
Прегледи: 2498

20095

Публикации: 48
Прегледи: 19785

42624

Публикации: 4
Прегледи: 4010