• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 12:07

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Трихогастера ми иска да се самоубие

Започната от pakostnik, 28.10.2010 12:34

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

pakostnik

Имам 10 трихогастера от които един прави непрекъснати опити да се нарани. От няколко дни в момента в който доближа аквариума той почва да се мята да се спуска с невиждана от мен скорост  и се удря в дъното , филтъра , изскача удря се в капака. Ако беше друго животно бих си помислил че е бяс.  Какво ли му е ?  Някакви идеи ?
Когато разумът спи се раждат чудовища !!!

petarvalchev

При мен беше същото само че със скалариите. Когато се доближа до аквариума откачаха. Вечерта имаше земетресение. После нищо им нямаше. Незнам дали има връзка ....

Асен Евгениев

Цитат на: petarvalchev - 28.10.2010 13:17
При мен беше същото само че със скалариите. Когато се доближа до аквариума откачаха. Вечерта имаше земетресение. После нищо им нямаше. Незнам дали има връзка ....
Още са ми пред очите скалариите на брат ми, които бяха откачили една вечер. И ни тресна
земетресението от Вранча /Румъния/ през 1977 г.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

pakostnik

То и нас ни тресна. Но през ноща когато се събудих от земетресението и аквариума се люшкаш и му бяха паднали декорациите от страни (слабо закрепени)  рибите си бяха спокойни .  Много е странно.
Когато разумът спи се раждат чудовища !!!

Similar topics (5)

36976

Публикации: 3
Прегледи: 2342

57603

Публикации: 6
Прегледи: 3045

35108

Публикации: 3
Прегледи: 2132

23307

Публикации: 47
Прегледи: 16499

49935

Публикации: 4
Прегледи: 3047