• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 22:27

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Проблем с Лабео Биколор

Започната от ceckomecko, 21.11.2011 19:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ceckomecko

Здравейте колеги.Проблемът е следния:Осветлението в аквариума не беше пускано около 26-7 часа може би защото не си бях в къщи и сега когато се прибирам гледам че на моето лабео биколор опашката му е станала прозрачна.След като запалих лампите в аквата опашката започна да добива малко по малко цвят и сега половин час след това вече ясно се вижда че си е оранжева но като че ли малко по бледа.Въпроса ми е нормално ли е това и ако не какво е и какви мерки трябва да се предприемат.Тъй като още съм нов не са ми наясно тези въпроси.Качвам снимки от пускането на лампата и следващата е около 5 мин по късно на която вече се вижда че опашката почва да придобива цвят.Съжалявам за лошото качество но са от телефон при нужда ще пуснем и апарата в действие.Благодаря предварително.




stilista

Нищо и няма не се притеснявай  :-P
Това което е станало е от стрес понеже 2 дни е нямало осветление и се е променил ритъма и на живот ,но скоро ще си оправи червеното  *THUMBS UP*
С дума можеш да нараниш. С речник – да убиеш.

ceckomecko

Благодаря за навременния отговор.Опашката му вече е значително по ярка.Надявам се да е било от това и да се оправи напълно. *DRINK*

Similar topics (5)

53060

Публикации: 4
Прегледи: 2284

2998

Публикации: 44
Прегледи: 15999

24092

Започната от totishish


Публикации: 6
Прегледи: 2387

37845

Започната от metal4o


Публикации: 10
Прегледи: 4022

49877

Публикации: 8
Прегледи: 4567