• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 04:13

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Проблем с хелерите

Започната от ianiovski, 01.12.2014 17:38

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ianiovski

Аквариума ми е  55 литров , сменявам по 30% от водата всяка седмица , имам около 10 живородки  хелери,гупи и неонки ,филтрацията не я спирам  изобщо . Преди време имах един женски хелер ,които на светлина от осветлението в аквариума се виждаше  на тялото до горната перка виолетово/розов цвят   след което с време покри цялото тяло и рибата плуваше със свити перки при което я махнах от аквариума преди да умре . Преди 1-2 седмици си взех нов  мъжки хелер  и сега гледам ,че и той е започнал да има този цвят на тялото до горната перка ,имам и още 1 хелер от 1-2 месеца е в аквариума и няма проблеми с него . За сега новият хелер си яде и плува нормално ,но съм почти сигурен ,че ще последва съдбата на предишният хелер. Някой може ли да ми каже по скромното ми описание каква може да е тази болест ?

Caxapa

 :popcorn: замествам ги с боб.   Има бланки, добави снимки и така. Иначе при кварталната врачка.

ianiovski

Ее какво друго  толкова има да ти пиша или я знаеш дали е болест или не

Caxapa

Щом не капираш от това да си попълниш бланката заключвам темата. И не пробвай да пускаш подобна нова, че  *MODERATOR* ми е  в кобура.

Similar topics (5)

44853

Публикации: 11
Прегледи: 5071

55205

Публикации: 4
Прегледи: 2382

27521

Публикации: 10
Прегледи: 4394

39880

Публикации: 3
Прегледи: 2189

52343

Публикации: 0
Прегледи: 1603