• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
20.04.2024 03:54

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Проблем при бета на 2 седмици

Започната от kre10, 05.08.2017 21:17

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

kre10

Благодаря за инфото, като цяло няма как да прозира понеже съм я обвил с термосвиваема шлауфка.
може би дупките ми са малки и излиза много малко артемия или самата ми артемия е мъртва.
Принципно я люпя в шкафа под аквариума и се чудя трябва ли и светлина докато я люпя ?

baygry

Задължително трябва светлина,сол и аерация.имначе не се люпи.или се люпи незначително количество.

delta14betta

Извинете понеже да не отварям нова тема реших тук да пиша . Значи ето инфо: на 4 юли стартирах аквариума 10 литров за една бета, сменял съм 1 и 2 седмица през ден, после през другите дни май сменяха през 2 дни. На 21 взехме Бетата, млад мъжки игрив и т.н. Ядеше си, плуваше си весело. Забравих да спомена че като го взех , взех и една маримо топка и анубиас нана. Анубиасът от скоро го махнах (изхвърлих го) поне корените му бяха загнили и все едно имаше изядени листа и беше пожълтял и го махнах. Но забелязах че рибето от тази седмица нещо лежи много по дъното , трудно се храни (яде тетра бета гранули) давам му по 4 вече (преди му давах по пет) 8 часа и 18 часа. Сменям му водата всяка неделя. Сменям му по половината част от водата. Сега въобще се мъчи да яде. Само плюе гранулите, плува малко и пак леща на дъното. Кажете ми какво да направя.

Similar topics (5)

46512

Публикации: 1
Прегледи: 2864

54772

Започната от Аркадий


Публикации: 5
Прегледи: 1927

30523

Започната от gambina


Публикации: 2
Прегледи: 2212

41696

Започната от ARCHEON


Публикации: 5
Прегледи: 2984

52594

Публикации: 8
Прегледи: 3740