• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 10:51

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

ПОМОЩ!Женска Молинезия хапе мъжките !

Започната от MechoPuh, 09.03.2017 15:43

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

MechoPuh

Добър Ден ! Вчера си купих една женска черна молинезия , но днес забелявам , че перките на другите ми 2 мъжки са нахапани и накъсани ...загледах малко аквариума и забелязах,че тази женска постоянно гони мъжките... не спира да ги хапе ... Въпросът ми е , да я преместя ли  или направо да я изхвърлям ... много съм ядосан.. толкова красиви ми бяха двете мъжки , а сега целите са нахапани ... ( Може ли да се оправят , да си регенерират отново нахапаните места и да станат красиви ?) Много ме ядосва . САМО ГИ ХАПЕ , НИЩО ДРУГО НЕ ПРАВИ !!! ПОМОЩ =-O =-O =-O =-O

pietrokaja

Мисля че нямаш укрития в аквариума си.В други теми си писал за растения,за осветление.....
Ако нямаш растения където да се прикрият,в магазините за акваристика продават "изкуствени укрития"от изпечена глина,като пещери тунелчета и други подобни аксесоари.

karadaliev

Колегата ти е написал за укритията вече, иначе на другия ти въпрос - мдам, ще им регенерират перките във времето.

MechoPuh

Цитат на: pietrokaja - 09.03.2017 15:57
Мисля че нямаш укрития в аквариума си.В други теми си писал за растения,за осветление.....
Ако нямаш растения където да се прикрият,в магазините за акваристика продават "изкуствени укрития"от изпечена глина,като пещери тунелчета и други подобни аксесоари.

Да , аз нямам растения , чакам да ми дойде осветлението и Вие ми предложихте да ми пратите някои от растенията си , за което много ви благодаря  *thanks
--------------
Но , мога ли само да знам , защо Молинезийката ми се държи толкова неадекватно ... Ако продължава да се държи по този начин и бам през прозореца или в тоалетната :Д

Публикациите са слети: 09.03.2017 16:19

Цитат на: karadaliev - 09.03.2017 16:10
Колегата ти е написал за укритията вече, иначе на другия ти въпрос - мдам, ще им регенерират перките във времето.

Мерси за отговора !! :) *thanks

kuvert

Цитат на: MechoPuh - 09.03.2017 15:43
САМО ГИ ХАПЕ , НИЩО ДРУГО НЕ ПРАВИ !!! ПОМОЩ =-O =-O =-O =-O
Ти какво друго искаш да прави?
Мъжките ти какво умеят?

MechoPuh

Цитат на: kuvert - 09.03.2017 16:27
Ти какво друго искаш да прави?
Мъжките ти какво умеят?

Да бягат ...

BatV

Цитат на: MechoPuh - 09.03.2017 16:33
Да бягат ...

Явно не толково добре, колкото трябва ....  :-D

Similar topics (5)

44508

Публикации: 1
Прегледи: 1858

36063

Публикации: 5
Прегледи: 4642

29057

Публикации: 2
Прегледи: 2565

15216

Публикации: 11
Прегледи: 5764

59091

Публикации: 3
Прегледи: 1979