• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
20.04.2024 13:31

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Може ли да продължа лечението с Cоstapur за повече от 5дни?

Започната от werewolf_girl, 17.05.2015 13:29

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

werewolf_girl

Здравейте, както заглавието вече показва въпроса ми е: Дали мога да продължа лечението на рибките за по-дълъг период от написаното на опаковката?
Единият ми трихогастер има бяло петно на гърба и разбрах че това са паразити. Вече от 5дни използвам Costapur и има доста голям ефект. Петното е изчезнало на половина, даже повече. Но не е напълно премахнато. Та отново, мога ли да продължа да ги лекувам и ако продължа ще продължи ли да помага или може да ги убие...?

dgrn

"Видяла жабата,че подковават коня,та и тя вдигнала крак..."
http://cdn.fishki.net/upload/post/201508/12/1626758/gallery/Kbi2p8E.gif

kasaba

Цитат на: werewolf_girl - 17.05.2015 13:29
Здравейте, както заглавието вече показва въпроса ми е: Дали мога да продължа лечението на рибките за по-дълъг период от написаното на опаковката?
Единият ми трихогастер има бяло петно на гърба и разбрах че това са паразити. Вече от 5дни използвам Costapur и има доста голям ефект. Петното е изчезнало на половина, даже повече. Но не е напълно премахнато. Та отново, мога ли да продължа да ги лекувам и ако продължа ще продължи ли да помага или може да ги убие...?
Можеш. Но все пак наблюдавай рибите.

Публикациите са слети: 18.05.2015 22:19

Забравих да ти кажа, че е хубаво да направиш една смяна на водата след първия курс.

Similar topics (5)

53549

Публикации: 0
Прегледи: 1282

22776

Публикации: 10
Прегледи: 8776

48455

Публикации: 17
Прегледи: 5289