• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
26.04.2024 08:36

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Бяло петно върху Анцитроса Ми

Започната от Karaboevi, 27.07.2012 08:17

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Karaboevi

Здравейте КОЛЕГИ!!! Имам Следният Въпрос. От 2-3 дни върху главата на сомчето се появи едно петно. Отначало беше малко но после започна да се разраства. От какво е? Казаха ми че е Някаква бактерия, и забелязвам че започва да се появява при другите Анцитроси. Моля за Помощ!!!  П.С. Сомчето съжителства с Дискуси.



Heartwork

Аве престанете с тия анцитруси и цитроси    :duvar: :duvar: :duvar: :duvar:  *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR*  ]:->
Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

}|{opukc

Бил се е с друг и са го "засмукали"... :-D При тях е така - мъжките смучат.. *ROFL* Ще му мине.

Karaboevi

Благодаря. Ще го следя "Отблизо" и ако има някакво развитие по въпроса ще споделя.

pachoo

Цитат на: Heartwork - 27.07.2012 12:19
Аве престанете с тия анцитруси и цитроси    :duvar: :duvar: :duvar: :duvar:  *MODERATOR* *MODERATOR* *MODERATOR*  ]:->

Без да нарушавам добрия тон... Колега, не можеше ли просто да му отговориш като постовете по-нагоре и да приключи темата, а трябваше да си строшиш главата и да го разтреляш???  *DRINK*

Heartwork

Колега нямам никакви лоши намерения към никой но след като са започнали да се занимават поне да казват истинските наименования на рибките ???
Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

pachoo

Цитат на: Heartwork - 28.07.2012 00:12
Колега нямам никакви лоши намерения към никой но след като са започнали да се занимават поне да казват истинските наименования на рибките ???

Колега ниакви лоши чуства, но не всеки е достатъчно образован, за да знае точните наименования на рибките си... чули са го написали са го! По знаещите нека отговарят! Нека не се превръщаме в "български" форум, а в един европейски, който и колегите могат да жънат опит от нас!!! Културно е да отговориш, а не да почнеш да се заяждаш дребнаво и това не е само за теб, а за по знаещите колеги! Както е написал колегата Владо "Всеки се учи докато е жив" или нещо такова... няма значение дали си на 13 или на 53 винаги има някой който да ти помогне... Това че се отваря нова тема която е дъвкана 10000 пъти не значи че така трябва да се отговори! Някой хора им е по лесно да пуснат тема вместо да потърсят търсачката... Коректно е да се препрати към темата която би била помогнала на аквариста!

Поздрави и пак ти казвам нищо лично просто искам този форум да стане едно по-доборо място!!! *DRINK* *DRINK* *DRINK*

Similar topics (5)

57561

Публикации: 2
Прегледи: 1783

44093

Публикации: 5
Прегледи: 2456

51115

Публикации: 4
Прегледи: 1637

54133

Публикации: 3
Прегледи: 2161