• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 15:57

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Въпросче: леко чукнато ъгълче на аквариума...

Започната от dako, 16.10.2006 21:58

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

dako

Взех си  аквариум 60л и 5мм дебелина на стъклото ,но има малко проблемче едното ъгълче е леко чукнато и ме е страх като го напълня да не се отвори ,че ште фъркам през терасата. Въпросът ми е как да го укрепя малко от вътре ли или от вънка и по точно как????
Глупав въпрос но pls помогнете :oops:  :oops:  :oops:

chandler

можеш ли да го снимаш да видим за какво става дума и има ли нужда от интервенция?
chandler

ke4o

от вътрешната страна го укрепи със силикон там кадето няма ъгалче или ....сега ми хрумна с този новия поксипол прозрачния старателно го мацни там кадето мислиш че ще стане гаФ

dako

За снимката няма с какво да я направя.
За поксипола мерси ще го укрепя от вътре със силикон.

HegeJl4o

Цитат на: "dako"Взех си  аквариум 60л и 5мм дебелина на стъклото ,но има малко проблемче едното ъгълче е леко чукнато и ме е страх като го напълня да не се отвори ,че ште фъркам през терасата. Въпросът ми е как да го укрепя малко от вътре ли или от вънка и по точно как????
Глупав въпрос но pls помогнете :oops:  :oops:  :oops:

Първо защо нему направиш рекламация в магазина и да ти го сменят с друг.
А това за поксипола нз дали няма да навреди на рибоците по опитните да кажат дали ще им вреди,защото обикновенно аквариумите ги лепят с силикон спрецялно направен за това :)

dako

Значи не го взех от магазин а от един фр. за 5 лв с два нагревателя. :lol:  :lol:  :lol: [/quote]

Trobata

Ако искаш го напълни пробно в банята. Ако му няма нищо няколко дни може и да е добре. Имам един 10литров и почти всички ъгли имат наранявания, но до сега не се е пукал.

dako

Ще пробвам и дано да не се пръсне pop pop pop

ke4o

за поксипола, тои ще лепи отвън не отвътре, поксипола е много плътен и много добре ще се захване за стъклото (просрачния поскси.)
и после леко ще го пилне с пиличка там кадето е неравен поскипола

Similar topics (5)

3321

Публикации: 31
Прегледи: 17932

41863

Публикации: 2
Прегледи: 2502

21749

Публикации: 9
Прегледи: 7810

9675

Публикации: 6
Прегледи: 3498

19674

Публикации: 3
Прегледи: 4560