• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.04.2024 21:55

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

силна струя от филтър

Започната от martinharry, 01.11.2006 21:51

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

martinharry

сега по-моя въпрос :) сега намалих до последно мощноста и бие срещу стъклото сложих и ми се получи но струята е с малък обем, но силна...затова попитах за тия приставки които разсейват струята или за някакви други идеи

ironic_

Аз имам такава приставка, но е доста дълга. Напреко не можех да я сложа без рязане и доработки, а по дължина щеше да ми бие право в растенията, което уж се опитвах да избегна. Тоест без труд и творчество няма да стане. Твоята колко е дълга? А аквариума? Струва си да пробваш поне, щом няма друг начин.

martinharry

аз нямам такава приставка  :evil:
а заради труд и творчество не мога да си върна филтъра  :lol:

ke4o

Цитат на: "Gareth"offtopic Какво съм объкал бе, ке4о??? Глупаво е все така да се "впиваш" в чуждите теми и да разпитаваш за твоите неща.

:censored


pop

martinharry

ей да ми оставите темата за отговори и препоръки свързани с нея, а не да се карате  moderator

Gareth

Никой с никого не се кара, Марто, пък и мисля, че темата ти е изчерпана...или си сменяш филтъра, или се правиш на нинджа с разни лупички, нокторезачки или приставки. Сгрешил си при покупката, това е :)
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fstore.picbg.net%2Fthumb%2F48%2FAA%2Ffc0eae18d34648aa.jpg&hash=165ee7e02e8790ee650e565c5a49396ed6772dfa

Stas

Смятам, че стана ясно: съветите са за смяна на филтъра.
Ако продавача откаже - следват доработките за намаляване на силата на струята.
(Най-добре чрез използване на флейта с повечко дупки, обърната към стената на аквариума.)

С това считам темата за изчерпана.

Similar topics (5)

34195

Публикации: 3
Прегледи: 3840

18381

Публикации: 6
Прегледи: 3167

8081

Публикации: 8
Прегледи: 3679

36105

Публикации: 6
Прегледи: 3086

48555

Публикации: 14
Прегледи: 6350