• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 19:18

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Събирам мнения за изкуствени балончета...

Започната от iliyana, 09.01.2007 13:25

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

iliyana

Никаква не я свърших аз с тия изкуствени балони...пък и като ме е повалил един грип гаден :'( :'(...най-вероятно обаче ще взема идеи от въпросния сайт по-горе....Благодаря на всички,които пишат,всеки може да се изкаже, дори да смята идеята за противна, няма проблем, въпрос на вкус...Чао засега и бъдете здрави.
Другите не са ми база за сравнение,те са долната ми граница!

sloncho

Преди години аз пробвах по следния начин взимаш маркуч надупчваш го с игла и го правиш на кръгче като с един Т-образен разклонител затваряш цялата система. Аз тогава слагах малки светодиоди в маркучето и така ги светвах. Абе не изглеждаше тогава добре но съм бил на 10 все пак и нямаше много екстри подръка ;).
160 л. (серпи, молинезии); 100 л. (Melanotaenia boesemani, Melanotaenia lacustris, Melanotaenia herbertaxelrodi, Melanotaenia trifasciata, Phenacogrammus,Brycinus longipinnis, Ancistrus) 50 л. (Iriatherina werneri, Red Chery); 24 л. растения; 25 л. (Раци)

iliyana

Странно звучи с тия рязани маркучи:):) Е,може и да става де,но аз смятам,ако ще правя нещо по въпроса, да е изпипано ;-) "Варна,морето,сините вълни", благодаря за идеята все пак *BRAVO*
Другите не са ми база за сравнение,те са долната ми граница!

Similar topics (5)

46037

Публикации: 4
Прегледи: 3595

30728

Публикации: 3
Прегледи: 4485

40858

Започната от Mirobg


Публикации: 0
Прегледи: 1827

11710

Публикации: 11
Прегледи: 6089