• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 10:04

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Нужен ли ми е аквариум за бебетата?

Започната от миа, 17.05.2007 18:14

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Flober

Цитат на: Stas - 20.05.2007 04:02


А тия гупи са уникални! Как така един месец в кутия от сладолед!?!?
Ми къде ще ходят ?  *ROFL* *ROFL*    Aquarius прав си всички са почнали от там (аз също) ама....... Де да имаше навремето кой да ми отговори много рибки щяха да живеят по-щастливо.

миа

мъча се да им доставя добри условия ама така е 15 литров под пряка слънчева светлина доста книги прочетох и съм доволна от общо 103 риби защото започнах с две скаларии които умряха още на втория ден и две гупи от някъде 1-2 клас когато се научих да чета значи може да е било и в детската а колкото до усъвършенстването сега яко съм се захванала. хайде че имам да местя аквариума.а колкото до това къде ще ги сложа НЕЗНАМ  тук съм мат.ааааа сигурно в общия.Ама рибките от там да ви попитам мога ли да ги сложа в тоя на бебетата.щото лятото трябва да се местя.нали писах по хубав ми се струва от общия.и има по добри условия.

Aquarius

А какви са рибките в общия?

миа

гупи хелери сомчета и дива

миа

какво се случва с компютъра тъкмо напиша някой подобаващ отговор и ме връща в началото.вижте темата какво ми е нужно за аквариум около 15л. по-долу или по-горе от тази.там ще разберете повече за рибките и аквариума.

миа

Me Togu искаш ли да ти дам малко бебета.не един чифт а  повече.
Цитат на: MeTogu - 30.05.2007 21:10
Колко ще струва 1 такава гупичка.Уникат - расла в кутия от сладолед  :-D.Миа запази ми 1 чифт. :-P
не са никакъв уникат

Similar topics (5)

5537

Публикации: 18
Прегледи: 9984

17732

Публикации: 2
Прегледи: 2480

48461

Публикации: 3
Прегледи: 2865

37116

Публикации: 19
Прегледи: 12845