• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
27.04.2024 00:21

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Разделена: опасностите, които дебнат аквариста

Започната от Longanlon, 06.04.2005 22:25

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

NikolaV

Само съм чувал, може и да е майтап, че в Германия клечките за зъби били с инструкция за употреба...

aqua

Само да допълня темичката, която сте оформили.
В Япония от десетилетия толетния сапун се продава с много подробна инструкция за експлоатация, включваща предназначение на продукта, начин на отваряне на опаковката, как да отворим крана на чешмата, как да се насапунисаме, колко време да търкаме и пр. Всичко това добре онагледено с подробни илюстрации. По-рано бяха черно-бели, сега може и да са станали цветни и холографни даже.
Като наблюдавам кОлтурното и образователно развитие в последното десетилетие у нас сигурно и ние ще се включим в класацията в най-скоро време.

penchod

Ето една опасност, за която не се бях сетил, сутринта намерих единия си добре одгледан и едричък Анциструс мъртав, рибката се заклещила между нагревателя и стъклото, и ни напред ни назад, стояла е така вероятно цяла вечер, и сутринта я намерих издъхнала! :(

ВЕЛИНСКИ

Аз що заклещени риби погребах  :cry:

При мен има и друга неприятна опасност - рибите ми гълтат едри камъчета от грунда и се задавят с тях - доста екстремно преживяване е да ги вадиш от гърлото им, но досега спасих 2 бандита.

Longanlon

ей, това златните са си ебали майакта! и камъни ядат - да не са като кокошките дето кълват пясък?
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffeeds.feedburner.com%2FLonganlon.2.gif&hash=89a29c11af8a650ec7ddb49df6bd62ce3a6f8f5b

ico

те кокошките поне с някаква цел пък златните от лакомоия  :D
Кръщаваш го, а то във водата пикае...

FLEXX

Цитат на: "ВЕЛИНСКИ"Аз що заклещени риби погребах  :cry:

При мен има и друга неприятна опасност - рибите ми гълтат едри камъчета от грунда и се задавят с тях - доста екстремно преживяване е да ги вадиш от гърлото им, но досега спасих 2 бандита.

Обицовай си аквариума с фаянс laughing  passifier  laughing

Similar topics (2)

3748

Публикации: 8
Прегледи: 5217

25087

Публикации: 9
Прегледи: 5075