• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
25.04.2024 09:50

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

мътна вода в аквариума

Започната от mita6ki, 24.04.2008 11:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

mita6ki

klaralara06,това успях да сътворя-54 литра с пълен комплект джаджи с 3 г. гаранция.От 1 седмица е и след 2-3 дни пускам рибоците от старата щайга.
http://www2.imgshare.eu/i/MOU94832.jpg

http://www2.imgshare.eu/i/N0s94879.jpg

Лора

Добре изглежда.Дано този път водата да не помътнява и да успееш да го стабилизираш.Ще го следя с интерес  ;-)
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

mita6ki

Мисля да разредя малко "Диваците" и да сложа по-интересни рибета.Харесват ми червеното данио и фантом-ите.Какво друго да сложа/като изискваниятя ми са да не стават  големи,да се разбират  :karamse:  и да са красивички /

mita6ki


kamos

Изкарай растенията от керамиката и ги засади в грунда. Принципа на засаждане е по ниските от пред а по високите от зад.
Аквариумистика - увлечение, которое полностью можно охарактеризовать как обучение на собственных ошибках. Даже если матёрый аквариумист будет предостерегать от возможных ошибок и нежелательных действий, мало кому удаётся их полностью избежать...

mita6ki

kamos , съгласен съм за принципа на засаждане,но аквариума съм го сложил на бар-плота и се вижда от двете му страни.Затова растенията съм ги боднал по този начин,за да може и рибите да се виждат и от двете страни на аквариума/предна и задна/.

kamos

Тогава можеш да оформиш растенията в двата края а в средата, леко в страни от идеалния център да сложиш някой корен или интересен камък. :-)
Аквариумистика - увлечение, которое полностью можно охарактеризовать как обучение на собственных ошибках. Даже если матёрый аквариумист будет предостерегать от возможных ошибок и нежелательных действий, мало кому удаётся их полностью избежать...

SlickIz0

Според мен ще е по хубаво да оформи сентъра с повече растения,да може и от двете страни да се виждат риби и растения    *THUMBS UP*

Similar topics (5)

7107

Публикации: 2
Прегледи: 3562

37673

Публикации: 10
Прегледи: 4546

13165

Публикации: 8
Прегледи: 3004

19840

Публикации: 9
Прегледи: 4708

40972

Публикации: 15
Прегледи: 6067