• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.04.2024 11:20

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Искам да си направя аквариум

Започната от samira, 09.01.2006 21:48

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

samira

Аквариум, който да е без някакви вградени екстри, просто да бъде от 5 парчета стъкло и да е с около 30-40 литра максимално за червенобузите ми костенурки. Но не знам как да го направя. Може би няма да е с арматура, но само маджун мога ли да използвам?

Liones

Мисля че е по-удачно да се използва силикон :D а защо по-добре не си купиш готов :?:  :)

tishovsx

Цитат на: "samira"Аквариум, който да е без някакви вградени екстри, просто да бъде от 5 парчета стъкло и да е с около 30-40 литра максимално за червенобузите ми костенурки. Но не знам как да го направя. Може би няма да е с арматура, но само маджун мога ли да използвам?

Ти приятелю...къща ли правиш, мансардичка, така, с тоя маджун...сериозно 30-40 литра танкче се продава за 15-16 лева, в най-добрия случай, ако нямаш кинти, ше ти подаря един :wink:
IN A REEF AQUARIUM, ONLY BAD THINGS HAPPEN QUICKLY

Nemo

Моя 36л го купих за 7лв - нЕ Е Втора ръка!!!!
Π ө ů ҹ υ њ σ ß

Ernest

Цитат на: "Nemo"Моя 36л го купих за 7лв - нЕ Е Втора ръка!!!!

я кажи откъде? :) ей така за знанието ;) 8)
100л. - Жива твар ;) :Barbus nigrofasciatus, Trichogaster, Ancistrus Albinos, Corydoras Julli, SAE, Acanthophtalmus kuhli kuhli; Растения - Echinodorus Ozelot, Vesicularia, Cabomba pulcherrima, Hygrophila polisperma, Microsorum, Hottonia и др.

samira

мммм не знам, не мисля, че ще ми излезне по-евтино нов да си направя, а и ще ми е интересно да видя как се прави.

Nemo

Цитат на: "Ernest"
Цитат на: "Nemo"Моя 36л го купих за 7лв - нЕ Е Втора ръка!!!!

я кажи откъде? :) ей така за знанието ;) 8)

От Скалар  :P , а за рождения ден на един приятел пак от там 76л за 16-17лв
Π ө ů ҹ υ њ σ ß

samira

къде е това - ,,Скалар,, ?

miTko

Авксентий Велешки ако не се лъжа
Разни мои АКВАРИУМИ 

Ernest

аааааааа :cranky :cranky то било в майна сити ве!!?!?!?!?!   :cry1  :cry1
100л. - Жива твар ;) :Barbus nigrofasciatus, Trichogaster, Ancistrus Albinos, Corydoras Julli, SAE, Acanthophtalmus kuhli kuhli; Растения - Echinodorus Ozelot, Vesicularia, Cabomba pulcherrima, Hygrophila polisperma, Microsorum, Hottonia и др.

Longanlon

за костенурките е нужно малко повече от 5 парчета стъкло. а именно - трябва да има местенце, където да си изпълзяват на сухо и именно над него да грее лампа.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ffeeds.feedburner.com%2FLonganlon.2.gif&hash=89a29c11af8a650ec7ddb49df6bd62ce3a6f8f5b

Similar topics (5)

13259

Публикации: 7
Прегледи: 8863

5537

Публикации: 18
Прегледи: 10032

16748

Публикации: 8
Прегледи: 6740

37764

Публикации: 12
Прегледи: 5442

36238

Публикации: 4
Прегледи: 2150