• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 00:23

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Искам да се отърва от тези рибки...

Започната от nixanbal, 08.10.2007 19:18

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Niniv

Хич не се бъркам:)Защото са хибриди а не риби нам какво си поколение Boby_ предлага най-жестоко да бъдат умъртвени.
"Заслуга за обществото имат както оптимистите, така и песимистите. Оптимистът например е измислил самолета, а песимистът - парашута."  -  Бърнард Шоу

ata_nas

А ти какво предлагаш-да се радва човек на мутанти ли?

Niniv

Моето куче има вид на ерделтериер примерно и за мен- е ерделтериер,но ако отида на изложба с него ще се напикаят от смях съдиите:)Тя естествено няма родословие и не е типичния ердел-териер.Дали е мутант?Може би..но аз я обичам и и се радвам така както бих обичала някое куче с ейййййййййййййййййййййййййййй такова родословие.Не мисля,че рибите са нещо кой знай колко различно.
"Заслуга за обществото имат както оптимистите, така и песимистите. Оптимистът например е измислил самолета, а песимистът - парашута."  -  Бърнард Шоу

MeTogu

Предлагам ти да ги подариш на niki_s,той има растения на които не знае имената и предполагам че ще приюти такива риби на които също няма да знае имената.А и няма да ги размножи сигурен съм!  :-D
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

миа

 :'( бих ги взела (със сигурност няма да ги размножа) но знам че стават големи.ядат ли живородки.щом стават големи сигурно ядат  *NO*.

kamos

Миа тези рибки в 30 литров аквариум??? По добре в кофата за боклук, ще се мъчат по малко!
Аквариумистика - увлечение, которое полностью можно охарактеризовать как обучение на собственных ошибках. Даже если матёрый аквариумист будет предостерегать от возможных ошибок и нежелательных действий, мало кому удаётся их полностью избежать...

dido 1

Спокойно колеги рибките са при мен и си плуват живи и здрави в един 88л аквариум и никой няма да ги изхвърля, замразява и т.н., просто няма да им се даде повод да се размножават и смесват с други риби :-)
544л. Малави

niki_s

Цитат на: MeTogu - 31.10.2007 13:43
Предлагам ти да ги подариш на niki_s,той има растения на които не знае имената и предполагам че ще приюти такива риби на които също няма да знае имената.А и няма да ги размножи сигурен съм!  :-D

много сори за  *offtopic *offtopic *offtopic *offtopic Но ти защо не си гледаш работата защото вече яко ме ядосваш и няма толкова малумен човек като тебе!!!!!!!!!!!!!!!! :-| :-| :-| :-| *NO* *NO* *STOP*

MeTogu

Аз като гледам ти пишеш врели некипели!Аз за неща който не разбирам не се обаждам и не пиша глупости от сорта "това не го знам какво е,това не знам как се казва".Няма да се обаждаш в раздели в които не си компетентен.Има си лафче и други дето никой няма да ти обръща внимание.Понял?
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

миа

Цитат на: kamos - 31.10.2007 17:13
Миа тези рибки в 30 литров аквариум??? По добре в кофата за боклук, ще се мъчат по малко!

нее мислех да ги подаря на една приятелка.тя има 2 големи аквариума и  желание да гледа рибки.

NO CARRIER

Затварям стрелбището.
И ще ви помоля да се въздържате от подобни подигравки и забележки.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

Stas

Коко, благодаря, че си отреагирал навреме.
Абе народа го е ударил яко на лаф моабет! Започвам с триенето другия път.
Пояснявам: има си тема - пишете по нея, ако не - търкам!

Similar topics (5)

5600

Започната от Mom4il


Публикации: 20
Прегледи: 5948

9222

Публикации: 75
Прегледи: 24600

4942

Публикации: 9
Прегледи: 8786

22877

Публикации: 5
Прегледи: 6656