• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.04.2024 22:46

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

имам проблем с нагревателя какво да правя

Започната от тин, 27.01.2009 21:48

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Деян

Цитат на: MeTogu - 28.01.2009 07:00
Между другото все си мисля,че помоща би се изразила в едно изречение.Тин приятелче , защо просто преди да източиш аквариума не изключваш нагревателя.

A защо аджеба да го източва, безсмислено е да прави рестарт на всяко чистене, безсмислено и откровено опасно за всичко което живее в този съд.
Тин, замисли се.

MeTogu

По това което е написал реших че прави точно това.За това съвета ми е поне да вади внимателно нагревателя.Принципно допускам,че може да го е точил без да изключи от мрежата и да се е пукнал.Изобщо трябва да се гадае какъв е върпоса за да се даде точен отговор.Ако беше го написал "не искам да си купувам нагревател" щях да го разбера.Така си го талкувам така му отговарям.
Дидо а защо да не си точи водата от аквариума?!Нима не знаеш,че повечето новобранци го правят?!Като почете и сам ще разбере какво да прави,за сега мога с това да му помогна.Четене му е майката и търпвение.
Дай на глупака малко власт и му гледай сеира!

Лора

Цитат на: Деян - 28.01.2009 16:19
A защо аджеба да го източва, безсмислено е да прави рестарт на всяко чистене, безсмислено и откровено опасно за всичко което живее в този съд.
Тин, замисли се.


Деяне, това е грешка на всеки начинаещ. И до ден днешен, казвам на сестра си да не точи цялата вода, да не мие, камъни, грунд и растения. Казвам й как да си почисти стъклата от зелените точки, но уви. Двамата с мъжа й правят точно обратното на това, което съм казала. После ме питат, защо еди коя си рибка е умряла...
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

Деян

Поста ми беше предимно насочен към него, ясно ми е че не искате да го оподвеждате или нещо подобно, просто сте пропуснали да му кажете, че се подменя 20-30% от водата а не цялата.
*DRINK*

Лора

Пуснах му две статии да чете. Там си пише всичко. *DRINK*
В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По късно разбираш, че всички мъже са смотани, но колкото твоя - никой!

Similar topics (5)

6801

Започната от mistar_ti


Публикации: 13
Прегледи: 5888

29969

Публикации: 3
Прегледи: 2441

971

Публикации: 15
Прегледи: 10947

19733

Публикации: 1
Прегледи: 3536

41229

Публикации: 14
Прегледи: 5960