• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 15:47

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

хаивер какво да направя да го опазя

Започната от on40, 25.12.2009 16:39

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

on40

Цихлазома нигрофасциатум (Cichlasoma nigrofasciatum или Amatitlania nigrofasciata)   това ми е рибката с хайвера нахвърля го в аквариума и аз по съвет на познат го извадих както си беше полепнал по камъните в отделен аквариум без майката но сега гледам половината от хайвера ми побеля това нормално ли е и какво да направя да се излюпят малките по бързо и колко време им трябва ? *HELP* *HELP* *HELP*

mejdupraznika

Цитат на: on40 - 25.12.2009 16:39
Цихлазома нигрофасциатум (Cichlasoma nigrofasciatum или Amatitlania nigrofasciata)   това ми е рибката с хайвера нахвърля го в аквариума и аз по съвет на познат го извадих както си беше полепнал по камъните в отделен аквариум без майката но сега гледам половината от хайвера ми побеля това нормално ли е и какво да направя да се излюпят малките по бързо и колко време им трябва ? *HELP* *HELP* *HELP*
Пусни камъче с въздух в близост до хайвера, температурата да е същата като на аквариума с родителите. И другият път остави хайвера при родителите и повярвай ми ще се излюпи, ако не този път то другия ще се излюпи. Тия цихлазоми един приятел едвам се оттърва постоянно имаше хвърляне на хайвер и люпене. Родителите се грижат за хайвера и няма проблеми.

on40

а колко време му трябва на хайвера да се излюпи ?
как се закачат снимки към този чат , нещо ми е трудно ?

Similar topics (5)

10181

Публикации: 5
Прегледи: 4722

46017

Публикации: 11
Прегледи: 7884

41451

Публикации: 4
Прегледи: 3560

8077

Публикации: 42
Прегледи: 16887

5876

Публикации: 4
Прегледи: 2717