• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 01:30

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

аквариум

Започната от Nozes, 20.10.2006 07:28

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Stas

Според мен никой не гони никого от форума.
А, че сме длъжни преди да натиснем бутона "Прати" да прочетем какви сме ги написали - за това предполагам спор няма!
Няма оправдание за проявената небрежност... Можеше човека много лесно да си редактира първия пост и да спрат глупостите. Но това така и не стана.

Nozes

Цитат на: "Stas"Според мен никой не гони никого от форума.
А, че сме длъжни преди да натиснем бутона "Прати" да прочетем какви сме ги написали - за това предполагам спор няма!
Няма оправдание за проявената небрежност... Можеше човека много лесно да си редактира първия пост и да спрат глупостите. Но това така и не стана.
Еми грешка какво толкова!  
Тук се вижда  че човек ништо не може да попита!Сички са маистори и като видят някои които не разбира нешто и само се ебават.

Тони

Цитат на: "Nozes"
Еми грешка какво толкова!  
Тук се вижда  че човек ништо не може да попита!Сички са маистори и като видят някои които не разбира нешто и само се ебават.
Те, тея дето се ебават не знам да са майстори - по скоро ми приличат на спамери :wink:
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fimg293.imageshack.us%2Fimg293%2F4525%2Fdsc01245editedzg1.jpg&hash=2c575e6a505c8a44fc649f5cdac35d60b1303f00Тука ред нема, ама требва да се спазва!

NikolaV

Цитат на: "theater"Добре бе, пичове, хайде малко по-спокойно !
РАзпнахте го на кръст човека. Ако целта ви е да блеснете с познанията си за мерните единици и принципите на озаглавяване на темите - ОК, но има и други начини да бъдеш интересен.
Така само гоните хората от форума.  :evil:
:bravo  :bravo  :bravo

Similar topics (5)

4020

Публикации: 4
Прегледи: 4669

11236

Публикации: 6
Прегледи: 3541

25667

Публикации: 10
Прегледи: 7869

47158

Публикации: 4
Прегледи: 2359

30985

Публикации: 8
Прегледи: 5189