• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 01:50

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Въпрос за Цихлиди

Започната от Миро Крумов, 08.01.2018 21:45

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Nozex

ами моя пясък ми го дадох от един завод в град Чирпан  *THUMBS UP* и аз съм се насочил към сънсън 302

geshi

То си има едни чупки бастунчета и на края флейта, нее сложно няма да сбъркаш. Под аквариума се слага.

П. П. Дамасинитата да не го откажат от цихлидите само, а и само синичко знам ли?

Миро Крумов

Благодаря колега задължително ли е слагането на механичен филтър ако да поръчайте ми благодаря

Публикациите са слети: 11.01.2018 02:12

https://www.zoostrast.com/akvaristika/dekorativni-ribki-cihlidi/prodavam-american-dwarf-cichlids-german-ram-mikrogeophagus-ramirezi-amerikanska-cihlida-3-4-sm.html
Тези цихлиди стават ли за моя аквариум

Nebunu

Това са рамирези цихлиди джуджета, обичат растителен аквариум. Доста кекави са.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk



geshi

Колега ориентирай се какво искаш да гледаш, защото показваш американски и африкански цихлиди, а те не са много съвместими. Не че не можеш да ги гледаш заедно (няма да си първия), но адекватни отговори не очаквай. Последното е лабидохромис церелеус, африкански цихлиди от езерото Малави, това е вид м'буна, 5бр от тях може да комбинираш, да речем с 8-10бр меланохромис мангано и ще стане хубав аквариум.

niki77st

За вашите литри според мен група от 2мъжки и 6женски саулоси е най добре.Ще имате жълти и сини рибки.
ПП Демасоните не са лъжица за всяка уста *THUMBS UP*

Similar topics (5)

60001

Започната от digitex123


Публикации: 3
Прегледи: 1068

56600

Публикации: 2
Прегледи: 2019

55730

Публикации: 2
Прегледи: 1882

52538

Публикации: 1
Прегледи: 1876

52522

Публикации: 3
Прегледи: 2275