• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 11:02

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Поръчка и доставка на риби София-Варна

Започната от timeshoy, 03.04.2017 19:04

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

timeshoy

Здравейте колеги!

От известно време издирвам във Варна Red Spot Severum, но за жалост безуспешно. Но преди няколко седмици във Фейсбук попаднах на групата "Американски цихлиди - България" (от София). Писах им, и доста бързо ми отговориха, че имат налични тези риби, но на доста малък размер (3-4 см.). Също така казаха, че предпочитат да ги изпратят по автобус, вместо с куриерска фирма, "защото с автобусът става по-бързо".

Въпросът ми е дали някой от вас е поръчвал риби от това място,ако да, какви впечатления имате от тях. И най-важното, дали това е надежден начин за доставка. Да не пристигнат умрели риби.

Ако има заинтересувани от тези риби, цената им е 10лв./бр. + около 10лв. доставка. Във страницата им във Фейса, има още много риби, които предлагат, затова може с някой колега от Варна да се комбинираме за обща поръчка.

asito

С автобус е по-надежден начин,от колкото с куриер.Пътуват на топло,не стоят в разпределителни бази,не ги подмятат.

dgrn

Аз съм си взимал риби от тях по автобуса и нямаше никакви проблеми.
"Видяла жабата,че подковават коня,та и тя вдигнала крак..."
http://cdn.fishki.net/upload/post/201508/12/1626758/gallery/Kbi2p8E.gif

Similar topics (5)

56200

Започната от kaloqn_0998


Публикации: 2
Прегледи: 1981

57326

Започната от igriv


Публикации: 11
Прегледи: 4082

55283

Публикации: 2
Прегледи: 1887

52297

Публикации: 0
Прегледи: 1471

59259

Започната от ivanpz6


Публикации: 8
Прегледи: 3123