• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.04.2024 23:54

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Пазар за животни в събота

Започната от niki20036, 21.10.2015 22:22

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

niki20036

От пазара за животни в събота ли да си взема риби или от зоомагазин?Къде ги гледат по-добре?

kuvert

От колеги. Те ги гледат най-добре!

raiko

Цитат на: kuvert - 21.10.2015 22:42
От колеги. Те ги гледат най-добре!
Колеги е много общо понятие. Колегите могат да продават на пазара или да са собственици на магазини за аквариумни риби. :)

Mirobg

Обикновенно повечето магазини пазаруват от пазара.
Едно пиленце закъсняло да излети на юг есента. Станало студено и както летяло, тупнало на земята със заледени крилца. Добре обаче минала крава и се изакала отгоре му. От топлото кравешко ако пилето се стоплило, крилцата му се размразили и то весело подало глава над лайното и зачуруликало. Чуло го ед

discusfen

В това студено време ти предлагам от най близкия магазин до вас да ги вземеш туку виж са замръзнали по пътя.На пазара се подават риби на плик по 20,30 от вид.

stefan_doc

На пазара има няколко сигурни, като качество на рибите, колеги.
Но има и такива с твърде съмнително качество...

DPI

Цитат на: raiko - 21.10.2015 22:55
Колеги е много общо понятие. Колегите могат да продават на пазара или да са собственици на магазини за аквариумни риби. :)
Първите ми риби бяха от магазин /верига зоо магазини/ - груба грешка.
Купувам от съботния пазар от хора, на които имам доверие. То като се разходиш малко и виждаш от кой трябва и от кой не трябва да купуваш. Като видиш мърляви аквариуми, разни цветни камъчета, наблъскани риби от всякаъв вид и размер ти е ясно, че това не може да е сериозен продавач - акварист. Понеже Райко се е разписал в темата /подчертавам, не съм купувала от него риби, защото не продава по една-две гупи/ ми прави впечатление, че неговите риби са винаги подредени, аквариумите чисти, без излишна лъскавиня за привличане на клиенти.
Ако модератор реши, че е реклама, да мине и позатрие.