• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 20:46

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Нов 400 литров аквариум съвети

Започната от Емил 60, 03.08.2018 01:02

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Емил 60

Здравейте първо искам да се извиня за всички глупости с които съм наръсил във форума, просто съм нов но и си мислех че нещата ще станат както си ги представям но вече разбрах че не е така.Във фейсбук групите може би знаете че има жена на име Стефка Григорова която не знае да гледа риби и не приема съвети и само пише глупости сега осъзнах,че съм бил като нея за което пак много съжалявам вече ще правя нещата както трябва и ще се вслушвам в съветите независимо дали ми харесват или не и нека да се върнем на темата,че много се отклоних.На сегашните ми риби които са златни рибки им отесня аквариума нормално 110 литра е и съм сложил 10 и съм ги натъпкал като в компот и реших скоро да сменям аквариума със 400 литров та искам да ви попитам какви да са размерите колко милиметра да е деболо стъклото също понеже се наложи да се сменя жилището може ли да ми кажете някоя марка по-икономично оборудване като външен филтър помпа за въздух лампи и нагревател за зимата знам,че за златните рибки не е нужен обаче зимата става много студено и температура на водата спада около 5 градуса благодаря предварително за съветите.

Similar topics (5)

60105

Публикации: 4
Прегледи: 1306

52228

Публикации: 4
Прегледи: 2992

49981

Публикации: 2
Прегледи: 2074

56403

Публикации: 3
Прегледи: 2198

54523

Публикации: 8
Прегледи: 3360