• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 12:27

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Въпрос за Sera Aqutan

Започната от iv4o2233, 12.09.2011 22:47

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

nikka

Мен също ме интересува кеде и как се стига до пълнежа. Аз имам подобно филтърче на СЕРА(различават се май по външни белези)и доколкото виждам в горната си част(под капака) е капсоловано? А ако не там,незнам къде би могло да се сложи нещо.Освен може би около гъбата? *dontknow* Питам ви,понеже нямам книжка. *THUMBS UP*
Нямам умение,но имам търпение! :)

Nikiengi

Ако филтъра над гъбата няма кошница с пълнеж, значи най-вероятно просто няма кошничка, не може да е капсулована, защото най-малкото трябва да се почиства!  :-)

iv4o2233

Цитат на: nikka - 18.09.2011 19:47
Мен също ме интересува кеде и как се стига до пълнежа. Аз имам подобно филтърче на СЕРА(различават се май по външни белези)и доколкото виждам в горната си част(под капака) е капсоловано? А ако не там,незнам къде би могло да се сложи нещо.Освен може би около гъбата? *dontknow* Питам ви,понеже нямам книжка. *THUMBS UP*

Разбрах къде е активния въглен сега само трябва да разбера дали това голямото дългото като тръба къде е с дупки трябва да е във вода и дали гумената тапа трябва да е сложена?

Татарчев

Цитат на: Nikiengi - 18.09.2011 19:43
Да, трябва да затвориш флейтата с гумичката, а дали ще е над или под водата решаваш сам.
:whistle:

iv4o2233

Благодаря на всички!  *thanks *privet*

Similar topics (5)

34863

Публикации: 4
Прегледи: 4350

40843

Публикации: 3
Прегледи: 3390

43668

Започната от papura


Публикации: 1
Прегледи: 2200