• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.04.2024 13:04

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Некоректни членове

Започната от NO CARRIER, 07.05.2009 21:46

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

grigor nakov

Тя и на обидена сега се прави,че ме караше през продавалник да и пусна нещата уж ползвала отстъпка и ми се пазареше като малко ц.......че..  даже още от цената и свалих и подаръци имаше към нагревателя :karamse:
Ако иска и кутията ще и пратя тогава не пощенска пратка ще заплати а куриерска,защото опаковката ще излезе извън габаритите на пощенската пратка,Аман от авантаджии :buff:

Aqualover

Не ми казвай кой е авантаджия-човече продавам термометри ими е потрябвал товя! ясно ли ти е! Още един път ако ме наречеш циганка ще се запознаеш с лютия ми християнски родопчански нрав!!!!!!!!!
Аще повече че ти го има адреса и името!
Стойте си и се разпродавайте! Не ми пука!

Връщам ти вс неща да видиш че не ми са потрябвали и без пари! айде утре ги чакай.
Guppy, C. pygmaeus, C. sterbai, Colisa lalia. Какво друго му трябва на човек...:)

valiovci

Ох, неможах да се стърпя. Поведението на Родопската дама е по смешно и от бисерите в темата за такива.. *CRAZY*
"Знаем ти адреса гн.Шебек, внимавай.." :-|
"Още един път ако ме наречеш циганка ще се запознаеш с лютия ми християнски родопчански нрав!!!!!!!!!
Аще повече че ти го има адреса и името!"

Heartwork

Това може да се възприеме, като заплаха.
Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!

Caxapa

Бития -бит. Наказаните са наказани!

mefisto

След като почетох малко реших и аз да пусна една публикацийка.Преди 2 дни попаднах на тази обява  http://aquariumbg.com/forum/predlagam/prodavam-anubis/   а аз се интересувам от именно такива анубияси,под такива имам предвид Големи. Та след като видях размера на растението спрямо вратата на микровълновата реших да взема и двете растения които колегата sakffo предлага.След няколко обаждания и ЛС се разбрахме че ще ги взема но ако излизат на стойност до 30лв с доставката, колегата каза че едното е малко по малко и с малко по малки листа което не е кой знае какъв проблем за мен.  Само че се оказа че растенията които пристигнаха за 25лв са 3 пъти по малки от това на неговата снимка!!! Направо съм бесен!!! за тези пари от пловдивски магазин в който цените спрямо продаваните неща из форума са завишени щях да взема 5 пъти по голямо растение,пълно безобразие :buff:  .Сравнете сами растението от неговата снимка и двете растения на моите снимки и сами решете дали е коректен или не. От километри си личи че двете които ми прати взети заедно са по малки от едното на неговата снимка а какво да говорим че в обявата пише че двете са толкова големи. :whistle:


растенията които ми прати



rollon

11.07.2013 18:37 #501 Last Edit: 12.07.2013 11:18 by Георги
Не казвам,че си в грешка,но мащаба на един обект съпоставен в две снимки спрямо различни предмети може да даде доста голяма оптическа измама!

Няма нужда да цитираш една страница пост.
Георги

hunter

На всичкото отгоре и половината листа май са дрьоп, много жълтеят. Колега какво да ти кажа и аз си изпатих от не-коректен колега и ми е обица на ухото да искам да отворя пратката. И ако не ми хареса да я върна. То оправия няма ама се научих да купувам от определени хора тук из форума и най вече да гледам мнения и регистрации. Не че е някакъв критерий ама не мога вече да се доверя на човек с 1 или 16 публикации или със регистрация преди 2 или 7 дена. Няма ли начин да го върнеш, бая парички си да за този дето духа. Такива потребители с лъжливите снимки при най малкото и да летят от форума.

asito

Ха,ей тоя наистина е абсолютен мошенник.Сори приятел,но яко те е прецакал.И анубиаса,който ти е пратил е анубиас нана,а този от снимката му е анубиас бартери.Затова е и разликата в размера.Ми кво да кажа,тарикати много...
Видях,че и други неща продава,модераторите трябва да го баннат или нещо от вида,да не изгори още някой.Че току виж съм купил стелаж,а оня ми прати етажерка :-D

niki_v

Цитат на: asito - 11.07.2013 19:34
Че току виж съм купил стелаж,а оня ми прати етажерка :-D

*CRAZY*
това ми хареса и си абсолютно прав
145/60/55- 480л.
1. Labidochromis caeruleus  20 бр.
2. Melanochromis-Maingano 11бр.

mefisto

До колегата rollon , колега по какъвто и начин да се снима едното растение е поне 35см поне не съм виждал микровълнова с по малка вратичка а ако е снимано самото растение от близо за да изглежда по голямо то вратата на миктото ще изглежда така все едно е еднометрова  *DRINK*  . Мисля че моята не е по голяма от на колегата!!! а всъщност може да се сравнят и растенията по щепсела за парти-грила  който се вижда в дясно на снимката а както знаем всички *STOP* в България кухненските контакти са стандарт и няма по големи или по малки. *privet*
П.П. а мисля че в обявата коректния колега пише....макар и с правописни грешки!!! р-естенията са големи-4ки


sakffo
Член на форума към БАЕ
   
Re: продавам анубис
« Отговор #7 -: 08.07.2013г 21:09ч »
Продавам и 2 рестения Анубиас като на снимката по горе доста са  големи4ки цената за 2-те заедно е 25лв. а по отделно по 15лв.
Евала колега ДОВОЛЕН ОСТАНАХ  :-D :-D :-D  даже аквариума ми които е 170см дълъг им е тясен та май ще ги разделя  *ROFL* *ROFL* *ROFL*

dok70

Четете бре, пише "като на снимката"! Да бяхте поискали снимка на това дето купувате! Не споря, че продавача не е коректен, ама и купувачите да си опичат акъла! Пък специално анубиас се уточнява с бр. листа и няма грешка. :popcorn:
Луд умора няма...
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi51.tinypic.com%2F15qq15l.jpg&hash=b07c9eabfccaf48f94e226948629f70537bc2352
300 оки миш-маш

NO CARRIER

Това на неговата снимка може да е някакво грилче, а не микровълнова печка.

И после се сърдите защо правилата са толкова строги. :(
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

sakffo

Братле аз какво ти казах 4е не е то4но същото а малко по малко. + Това пратката беше с преглед зада няма недоразумения и сега се оплакваш на хората от мен . ОК няма проблем оплакваи се питаи някои които е купувал от мен риби растения аквариуми или нещо подобно дали е имал някакви проблеми до сега... Ти си единствения които се оплаква,Проброи листата казах ти като дължина неса дълги !!!! И ка4и по близки снимки до твоята микровълнова да видим там как ще изглеждат :) щото тея са от доста по дале4 снимани. :-| rulez

Асен Евгениев

Научете се веднъж завинаги, че снимките трябва да са на това, което продавате,
а не на нещо подобно или пък свалени от нета.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!