• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 01:49

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Некоректни членове

Започната от NO CARRIER, 07.05.2009 21:46

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

aquario

гледам позамазахте нещата,евала.Коректно/некоректно *dontknow*

zariio

Цитат на: aquario - 18.06.2013 14:55
гледам позамазахте нещата,евала.Коректно/некоректно *dontknow*

Давай направо ако имаш някакви оплаквания.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs9.postimg.org%2F49ki5eazv%2F10494175_10152367057258271_2072129839_o.jpg&hash=c59af89265d29439b6cc64736d6ad480b08a97c1

ПМП

Кой какво е замазал?Не виждам нищо некоректно в това че модератора налага наказание на онзи потребител който критикува рабатата на модераторския екип.За да му е наложено някакво наказание значи е нарушил някое правило.Изтърпял си наказанието и точка,що му трябваше да иска обяснения?То е като да идеш да се обясняваш с шефа си във фирмата защо те е санкционирал и да настояваш да ти признае че е некоректен.Ако трябва да съм откровен и аз смятам че точно този модератор малко прекалява,по-строг е,но никога не съм го споменавал до сега.Просто нямам право да го правя.И както вече казах-ако няма контрол ще е анархия.Айде със здраве!

hunter

Ако говорите за Сахара че е строг не съм съгласен когато ме прецака ония потребител със лавата и пемзата само той ми обърна внимание. И ако не беше той щеше да има още като мен които да са набутани. Така че човека си знае работата и стига с този чат да сме коментирали тези от които зависи добрия форум и безопасността някой да не е измамен от не коректен член на форума предлагащ нещо си. Предлагам да се сложи точка на този спор.

NO CARRIER

Цитат на: aquario - 18.06.2013 14:55
гледам позамазахте нещата,евала.Коректно/некоректно *dontknow*

Искаш и втория ти профил ли да бъде баннат, за да бъде всичко според правилата? Или да изчакаме да пуснеш още две кучета, правещи секс?
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

wwladoo

19.06.2013 12:50 #485 Last Edit: 19.06.2013 15:12 by wwladoo
Цитат на: NO CARRIER - 18.06.2013 20:42
Искаш и втория ти профил ли да бъде баннат, за да бъде всичко според правилата? Или да изчакаме да пуснеш още две кучета, правещи секс?
*THUMBS UP* :-D  Те обикновенно най----,,,коректните,,,регистрират по няколко профила,за да се опитват да си играят игричките и дребните тарикатлъци, а и ако си знаят ,,насраните,, задници защо не си мълчат.
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

aquario

Владо,аз и моите колеги от офиса,каквото сме си купували извън софия е било от вас,използвал съм и двата профила и съм отбелязвал винаги че съм аз,просто са се насложили нещата,вие може да си проверите кое кога е регистрирано и така нататък...не ви разбирам само ,как от нищо си се саморазпалвате и надъхвате един друг,че даже правите опити за обиди....ето ретроспективно моите реплики до сега,за по голяма яснота на пасивната ми позиция,а вашата ,който го интересува може да си я прочете...разберете момчета че аз не търся противници и опоненти,просто както някой каза това е хоби форум и не разбирам, защо трябва да сте толкова груби и арогантни...

Цитат на: щуката - 17.06.2013 13:29
предлагам модератора,който ме заключи за 1 месец,да се самообяви за некоректен(сигурно е някаква дама ,която не искам никога да срещам) :'(

Цитат на: aquario - 17.06.2013 17:29
"властта е насилие над човека" -Исус
Цитат на: aquario - 18.06.2013 14:55
гледам позамазахте нещата,евала.Коректно/некоректно *dontknow*

wwladoo

Никой не се самонадъхва, поне конкретно не аз,просто споделих мнение,защото много пъти по този начин--с няколко профила--ти конкретно ако не си, много хора са се опитвали да шмекеруват даже,имаше и случай за гласуване в конкурс със цел спечелване на награди по този начин.Ако не ги знаеш случаите,ръководството на форума и по старите членове ги знаят.Аз ако почна да пиша за шмекерлъци и некоректност просто си нямаш на идея(на ден,два до три---поне по един случай или опит за такъв--да не би постоянно да пиша на мод. и да рева),.....но ми е писнало от интриги.... :-)затова хайде спирам и със здраве.Някой ако се чуства обиден без вина, се извинявам. :-)
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

zariio

Цитат на: aquario - 19.06.2013 14:34
Владо,аз и моите колеги от офиса,каквото сме си купували извън софия е било от вас,използвал съм и двата профила и съм отбелязвал винаги че съм аз,просто са се насложили нещата,вие може да си проверите кое кога е регистрирано и така нататък...не ви разбирам само ,как от нищо си се саморазпалвате и надъхвате един друг,че даже правите опити за обиди....ето ретроспективно моите реплики до сега,за по голяма яснота на пасивната ми позиция,а вашата ,който го интересува може да си я прочете...разберете момчета че аз не търся противници и опоненти,просто както някой каза това е хоби форум и не разбирам, защо трябва да сте толкова груби и арогантни...


Ами това незнам как точно да го нарека.Хем не спазваш правилата хем пък и модератора ти е крив :-)
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs9.postimg.org%2F49ki5eazv%2F10494175_10152367057258271_2072129839_o.jpg&hash=c59af89265d29439b6cc64736d6ad480b08a97c1

Aqualover

05.07.2013 12:41 #489 Last Edit: 05.07.2013 12:45 by Caxapa
Здравейте! *doskoro*
Искам да ви питам нещо.
Възможно ли е човек който продава толкова важно нещо като нагревател да даде такъв който пропуска вода през стъклото и да си трае? Защото аз макар, че имам 3 профила в 3-те форума не съм си и помисляла да продавам нещо което не бръмчи, не работи. Продавала съм помпи на мои познати, но всички са работили. Сега и сестра ми пострада.
Така -имам чувството че доста колеги тук гледат жените и си мислят, че като пиша подробно съм проста гъска- и следователно трябва да се гаврят и да пробутват боклуци. да ама не! Само че ако сестра ми е журналистка и работи на 2 места и няма време  то аз имам време и ще направя така, че да му излезне през носа на продавача!!!!!!

Значи получаваме ние всичко опаковано като хората. Тестове 50 бр, казва се че малко са използвани, а са само 39 бр. останалите.
Усещам че не вървят работите на добре-ще взема да подаря всичко стъклено и да се свърши с тая болка. Защото съм много точен и искрен човек, и обичам да правя добро и да ми го връщат хората.
Така нагревателя го имаше на снимка как работят и лампите им светеха. Пак може да е заблуда.
Отгоре на всичкото един друг "коректен" колега ни насочи да вземем от неговия приятел много неща и са почти нови.

Е да но вечерта не е тестван нагревателя.
На обяд се мие нагревателя, за да се сложи във водата чист, се забелязва, че на жагера който е на 6 месеца уж там дето са цифрите-на синьото поле под него влиза вода. 2-3 капки.
Има и старо петно от конденз!

Кажете ми хора той като е прав защо не ще да върне нагревателя и да си го оправят в магазина? Егати хората.
Сега звъня в магазина, ще питам кога е купен, дали е искал да дойде да го оправи и ако е и не са му взели нагревателя за поправка е сигурно, че знае, че не е херметичен вече.
Човека е шебека, а приятелчето му дето препъръчва и взема процент евентуално е отличникът 2!
Извинете за поредната тема, но вече ми писна! =-O
Ще ходя 250 км за да си взема нещата от д-р Стойков, защото вече се съмнявам във всеки продавач. Ще отида с всичката наглост ще поискам нов нагревател за сестра ми, и преди да го касират ще искам да го тестват във вода. НЕ съм вярвала че има толкова лъжци. На място ще ми дадат 7 про намаление.
Ако има други измамени и излъгани дайте тоягите!  *spank*

Пиша това, защото съм много добър човек и честени  не обичам да правя хората на маймуни----да лъжа и да мамя! Каквото и да стане трябва съвестта да ми е чиста!
Guppy, C. pygmaeus, C. sterbai, Colisa lalia. Какво друго му трябва на човек...:)

Caxapa

Некоректност може да има но ти също продава филтър като нов а е работил та не си знае работните часове. Не защитавам никой в случая.

grigor nakov

така да отговоря на нападките на колежката :-D
-първо нагревателят който и пуснах по еконт беше перфектно окомплектован
-второ нагревателят е JAGER- на 6 мес.с пусната гаранционна карта към него
-трето колежката когато го получи от еконта имаше опция тест и преглед
-четвърто когато го получи веднага ми писа че е доволна и ми благодари
-пето днес ми пише че не и ставал в аквариума,че и бил много дълъг и се почва може ли друг по къс,той е с конденз,пропуска и т.н.Само да ви кажа,че такава тарикатка в този форум НЯМА или не знае какво иска или за без пари иска,като иска някой нещо идва гледа и купува.
Просто сега и от някой друг ще почне да се жалва. ;-)

Aqualover

Г-н Сахара, дайте да не обръщаме темата. На моя познат който ме снабдява с разни аквариумни части съм публикувала филтър аквабал-той даде снимки каквито можа и се видя че вътре гъбите са чисти. Съжалявам че опетних рейтинга си заради него. Аз в случая нямам вина, само имам че съм добра и обичам да правя услуги и не ми плащат за това. А вие ли получихте филтъра? Ако сте вие ок. Както ми е казал така съм писала.

За колегата- аз как да ти пиша г-н шебек че протича вътре вода като ви знам как продавате и после дим да ви няма? Аз купувам и пращам на сестра ми доста неща- тя просто искаше нещо по-евтино. Мразя да се пазаря!  Наистина е дълъг нагревателя и не е станал в аквариума.
Като се обадя в фирмата да питам дали по името ви не е ходил човек да пита дали е развален нагревателя ще разбера всичко ! Та така.
А от въпросния мой познат съм купила такъв филтър джей би ел че не се познава че е ползван, със всички екстри и измит сякаш е нов. Нямаше никакъв проблем. С помпата на ехейм също са нямали проблеми -човека бе доволен. Така че недейте да превръщате това, че в началото Ви помислих за жена в причина да се караме като коте и мишка! *thanks *thanks *thanks
Наистина ви уважавам, защото веднага на момента затваряте теми и коригирате когато има проблеми.
И от сега ще се замисля да купя нещо за мен или за роднина от форум или от където и да е.
Каквото и да напише колегата продавач повече не чета и това е!  :vino: *krivo
Guppy, C. pygmaeus, C. sterbai, Colisa lalia. Какво друго му трябва на човек...:)

zariio

Цитат на: redmerinda83 - 05.07.2013 13:12
Г-н Сахара, дайте да не обръщаме темата. На моя познат който ме снабдява с разни аквариумни части съм публикувала филтър аквабал-той даде снимки каквито можа и се видя че вътре гъбите са чисти. Съжалявам че опетних рейтинга си заради него. Аз в случая нямам вина, само имам че съм добра и обичам да правя услуги и не ми плащат за това.

Как така да нямаш вина?А кой има вина?Ти пускаш обявата и е твой проблема че не си огледала какво пускаш.

Хайде да те помоля да ми продадеш моя филтър дето е на две години вече ама ще го измия и ще ти пратя снимки като беше нов :-)
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs9.postimg.org%2F49ki5eazv%2F10494175_10152367057258271_2072129839_o.jpg&hash=c59af89265d29439b6cc64736d6ad480b08a97c1

Aqualover

Guppy, C. pygmaeus, C. sterbai, Colisa lalia. Какво друго му трябва на човек...:)