• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
25.04.2024 04:28

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Некоректни членове

Започната от NO CARRIER, 07.05.2009 21:46

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

crxx

Цитат на: Bobby_D - 21.05.2013 15:28
Евгени сам пренесе историята от скайпа си тук във форума.Тъй,че той е основният който подклажда подобни скандали!
Точен е само за някой,но не и за мен!
хубаво имаш право да се жалваш , но не по този грозен начин  да се развиват нещатата , погледни нагоре териера какво е писал , мислиш че е хубаво и доволен ли си , всеки сам си защитава интересите , но недейте с такава ярост и арогантност , просто съм възмутен от горенаписаното и отвратен , за бесилки и смърт поне тук не искам да чета
: 21.05.2013г 15:03ч
Цитат на: evgeni200 - 21.05.2013 15:32
Аз не мога да влеза в подобен тон на разговор:

добре де Евгени дай някакво смислено обяснение за скандала от какво точно не е доволен защо толко те напада , всеки може да постне нещо от скайп и после другия като се защитава , да казваш '' аз не мога да влеза в подобен тон на разговор , дай някаква обосновка на нещата , значи постваш някого , след като се защити този , ти стойш пасивен , така не се прави момче , защото другите застават зад теб и пишат простотии непрятни за никого
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs10.rimg.info%2Fa98d53480242205af573b4e53ded2a9d.gif&hash=346eca51c8f3eb37de853ae9c3386bd9e1bf8bb4

evgeni200

Аз нямам обяснение!!!!!!!!!!!!!!
Прибирам се от разходка с детето, което е включено индиректно в писането и съобщението е на Скайп!

NO CARRIER

Евгени, писал си в момента, в който пишех и аз. Отговорът не е конкретно към теб.


Личните ви отношения не ме интересуват. Предполагам, че и на повечето от останалите членове не им пука. Тук сме заради общия интерес. Пишките се мерят в мъжката баня.

Боби и Териерчо отнасят 10 дни наказание.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Ftsvetkov.be%2Fupld%2Ffiles%2F1%2Fsign.jpg&hash=1bbdd94fc32cecdafae4a45f7c2393708fb9e9a5
Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

tomatomov197

   Лелее , много килъри имало във форума бе .  Трябва да си " опичам акъла " вече  :buff:
С добра дума и пистолет се постига повече, отколкото само с добра дума.

hunter

Значи аз не знам кой какво има да дели и с кого но не е този начина, без да спамя повече темата искам да кажа. Всичко може да се оправи и със добър тон едва ли е станало нещо толкова не поправимо че да има такива крайни коментари и агресия. Не подкрепям подобно поведение по никакъв повод.

serdarov

ЦитатВмъкни Цитат
Значи аз не знам кой какво има да дели и с кого но не е този начина, без да спамя повече темата искам да кажа. Всичко може да се оправи и със добър тон едва ли е станало нещо толкова не поправимо че да има такива крайни коментари и агресия. Не подкрепям подобно поведение по никакъв повод.
+1

buchkata

Тц-тц-тц,голяма излагация!!! *dontknow*
Борисе,не съм вярвал ,че си способен на такива думи!Тц-тц-тц.....

asito

Цитат на: hunter - 21.05.2013 21:29
Значи аз не знам кой какво има да дели и с кого но не е този начина, без да спамя повече темата искам да кажа. Всичко може да се оправи и със добър тон едва ли е станало нещо толкова не поправимо че да има такива крайни коментари и агресия. Не подкрепям подобно поведение по никакъв повод.
+1

pro_filer

Не смятам, че е редно по какъвто и да е повод да се напада нечие семейство... До някъде разбирам и реакцията на териера...

nadji6

Колеги, да ви кажа аз... Тази ярост е безпричинна. Че за какво до толкова се дърпате, големи мъже?

За такива дребни неща, колкото 2-3 стръкчета растения или няколко лева, или някой в яда си е казал нещо си...
Не си струва.
Дайте по-спокойно. Ще дойде ден, всички ще умрем и червеи ще ни ядат (а и казват, че в ада не било хубаво  :-D )... Та поне краткото ни време отредено на този свят да изживеем добре.

Аз от evgeni200, съм купувала растения, даже първите си растения купих от него :) . Много съм доволна.
От Боби, все още не съм купувала, но само добри неща прочетох и за него и следя какво пуска за продажба.

Упокойте се, пийте по една бира, усмихнете са на света. Утре може и да ни няма!  *DRINK*

ПМП

Ами те и 2-мата продават растения и явно от там е тръгнал проблема.Кой кога и как е настъпил другия не разбрах, а и не ме интересува.Обаче бяха доста грозни реплики,даже и от страна на приятелите им.

evgeni200

Наистина на мен най-малко ми се пише! Борис не съм го виждал от месец, нито сме се чували по телефона. Лични съобщения на форума няма как да ми напише.
Но да се прибереш в къщи, да си пуснеш скайпа и да видиш нещо подобно на скайп и лично съобщение на друг форум е малко или много неприятно.
Кое точно е предизвикало подобно писане аз нямам идея?!

Caxapa

А  стига вече. Наказаните си размишляват. Другите да внимават с думите които пишат и казват.

nikan

Ще си позволя да кажа нещо след модератора нали в цял свят или поне в т.нар свободна част от него  към която уж сме, е гарантирана  свободата на словото или бъркам мисля че форума е  място за изказване на свободни мнения  съобразени  с добрия тон не разбирам от какво е раздразнен г-н Модератора че някой си е изказал мнението ли,нали това е основната функция на форума ,който е наказан така сте преценили,но който иска да сподели какво го вълнува по темата не виждам проблем! *dontknow*

manyg

nikan, така е, но някои от коментарите на потърпевшите съфорумци бях крайни. Това е като да кажеш в някой форум, че другата седмица ще взривиш парламента и момчетата от ГДБОП да не ти дойдат на гости в близките нощи. ;)