• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.04.2024 10:48

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Некоректни членове

Започната от NO CARRIER, 07.05.2009 21:46

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

manqka

Ами наказвайте ги такива.Да са за назидание на следващите тарикати.И да няма повече излъгани.

crxx

Цитат на: manqka - 24.04.2013 13:58
Ами наказвайте ги такива.Да са за назидание на следващите тарикати.И да няма повече излъгани.
не му се притеснявай , щом си го постнал вече тук това му стига , а на тези в www.aquaportal.bg  направо им се чудя , администратори , модератори и тем подобни ( никога не ми е харесвал като сайт )  как не са заключили темата му и как позволяват такава анархия , за мен лично БАЕ си остава фаворит с ясни правила, справедлив екип и коректни хора на които можеш да разчиташ за помощ или каквото и да било лошото е ,че където и да си регистриран или каквото и да правиш  не можеш да си защитен от подобни изцепки на някои хора , дано си вземе поука този колега и за в бъдеще да внимава какво предлага и по какъв начин , можеше поне да ти се извини, а не да обяснява как му уронваш престижа и му петниш името , да беше се засрамил и да ти бе пратил още растения да компенсира грешката си , но той си знае сам най-добре
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs10.rimg.info%2Fa98d53480242205af573b4e53ded2a9d.gif&hash=346eca51c8f3eb37de853ae9c3386bd9e1bf8bb4

dok70

Е как си поръчвате нещо от неизвестен источник, не знам?!? :duvar: Има сума ти колеги, които се занимават с растения ... и точно ще поръчам от някой с 1-2 поста и то направо в пазара!!! *dontknow*
Луд умора няма...
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi51.tinypic.com%2F15qq15l.jpg&hash=b07c9eabfccaf48f94e226948629f70537bc2352
300 оки миш-маш

manqka

То остави другото ами и неграмотен. Написал ми името Мартин Стоиков Стоиков. Хем ЛС му изпратих с данните ми .

nikan

Нека ако има смелост да даде някакво смислено обяснение т,нар колега  *dontknow*

dimityr.velikov

Колеги, аз знам какво съм пращал и какво не съм! За пореден път казвам, че това не е количеството което изпратих но все пак това е снимано от колегата, това е показано, и от там вече съм нападнат от много страни, но въпреки аргументите си аз няма как да да се защитя защото едни думи на човек с малко мнения във форумите( както се изразиха някои)не доказват нищо.Вината е моя признавам си и я поемам изцяло, вината ми е че трябваше да отделя определеното количество и да го снимам за да може да има по ясна преценка количество-качество-цена. Мисля че сега съм поправил обявата си.А за това ,че съм бил неграмотен и тем подобни моля колегата manqka да понамали малко нападките и обидите защото аз не съм го обиждал, не искам и той да ме обижда , все пак всяко търпение си има определени граници ......

hunter

Здравейте, искам да споделя на мен какво ми се случи. Наскоро колегата tanosad пусна обява за продажба на Пемза и Лава. Понеже се надъхах да правя много слоен субстрат от темата и избързах да си поръчам понеже тук не можах да намеря. Писах на колегата (Без заглавие)
« Sent to: tanosad -: 14.05.2013г 22:10ч »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
Колега имам интерес към пемзата и лавата да те питам от къде си ?
При което той отговори Здравейте!
Re: (Без заглавие)
« Sent to: hunter -: 14.05.2013г 22:10ч »
« You have forwarded or responded to this message. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
Здравейте!

От Пловдив, просзход на лавата и пемзата ЕС район Етна, Италиял

Поздрави!
после Re: (Без заглавие)
« Sent to: hunter -: 14.05.2013г 22:10ч »
« You have forwarded or responded to this message. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
Здравейте!

Пловдив.

Поздрави!
Атанас
Аз му писах Re: (Без заглавие)
« Sent to: hunter -: 14.05.2013г 22:10ч »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
Колега количествата които ще искам са
4л. от Лава- фракция 11-14мм..............0,75лв

и 4л. от Пемза-фракция 3-8мм..................1,00лв
Кажи ми от къде си и ти пращам данни ако не си от Бургас. Достоверен ли е произхода на лавата и пемзата смисъл от къде са?
И понеже исках да сме на ясно от кое по колко му писах и го питах дали ме е разбрал какво точно искам и по колко. При което той отговори това Re: (Без заглавие)
« Sent to: hunter -: 14.05.2013г 23:11ч »
« You have forwarded or responded to this message. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
.....мисля, че образованието ми ще ми помогне да разбера, освен ако не е нещо закодирано
и аз му отговорих Re: (Без заглавие)
« Sent to: tanosad -: 14.05.2013г 23:11ч »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
А не съм го писал във бинарен код де  Усмивка това на майтап не ме разбирай погрешно колега. Просто искам да са точни нещата и за това те попитах надявам се ме разбираш.
след като не ги получих както се бяхме разбрали го запитах на лични и ми отговори Re: (Без заглавие)
« Sent to: hunter -: 16.05.2013г 17:05ч »
« You have forwarded or responded to this message. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
Извини ме, но се наложи да пътувам извън Пловдив и сега се прибрах Маам си главътъ у стенътъ
Утре ще ги пусна за понеделник, ако не ти е късно рабира се.
Аз пак попитах Re: (Без заглавие)
« Sent to: tanosad -: 14.05.2013г 22:10ч »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
И нали разбра от кое по колко искам  Усмивка
При което отговор няма, На следващия ден ми се обади по телефона че бил във склада но забравил бележката от кое по колко и да му кажа. Съответно аз му казах и понеже бях извън града когато се прибрах реших да го запитам какво и дали е пратил.
Re: (Без заглавие)
« Sent to: hunter -: Вчера в 21:53 »
« You have forwarded or responded to this message. »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
Изпратих 8кг ситна лава и 4кг от едрата пемза.
и аз му писах
Re: (Без заглавие)
« Sent to: tanosad -: Вчера в 23:00 »
   Отговори с цитатЦитат ОтговорОтговор Изтрий това съобщениеПремахни
Изпратих 8кг ситна лава и 4кг от едрата пемза.????? нали 4 лава и 4 пемза общо 8 или аз не разбрах каква цена е всичко?
Във крайна сметка получих реално 7кг. Лава ако въобще е Лава и 2 кг. Пемза ако и то е пемза защото като го стисна силно и се рони. Платих със 4лв. Повече за по-малко количество но това не е проблем тези 4лв. Проблем е некоректността разправията и дали въобще това което купих е Лава и Пемза или да го хвърлям за да не си изтровя рибите. Общата сума със куриера беше 16лв. Еми това е молбата ми е внимавайте с колегата и също тъка ако някой може да ми каже по снимката която съм дал във темата за моя аквариум дали въобще да го ползвам това ще съм благодарен.

zariio

Така без снимка никога не бих купил особено от човек с една публикация,разбирай недоказал се като коректен.
И защо не върна пратката като видя че количествата които ти е пуснал са различни от това което искаш?
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs9.postimg.org%2F49ki5eazv%2F10494175_10152367057258271_2072129839_o.jpg&hash=c59af89265d29439b6cc64736d6ad480b08a97c1

hunter

Ами и мене ме жегна 1-та му публикация ама какво да се прави не предполагах. Не я върнах защото си казах важното е да върши работа. Плюс това както смятах да взимам по-голям аквариум щях да го вложа там. Количеството не ми е проблем въпроса е качеството дали не ме е метнал със стоката. Аз бележката от Еконт си я пазя не знам дали мога да му го върна ако това не е лава и не знам как въобще мога да разбера дали е лава и пемза.

Деян

Значи, или колегата не разчита закодираните показания на кантара си, или ти си искал килограми, пък той ти е пращал в литри, или нещо друго подобно... :-(

hunter

А има ли как да разбера със сигурност дали това са Лава и Пемза и ако евентуално не са има ли начин да му ги върна или поне да ги ползвам като грунд?
: 18.05.2013г 17:05ч
Сега се хванах да преплакна Лавата и Пемзата. Прави впечатление, че Пемзата не потъва седи като корк на повърхността. Но колегата ме беше предупредил за това и че после си потъвала. Ще изчакам да видя. Мисълта ми е, че съм склонен да вярвам, че са Лава и Пемза след като ги премих се наблюдават дупки много фини най вече по Лавата но и по Пемзата има тук там. Гледайки снимки из интернет и колко вида Лава и Пемза има смисъл като цветове ми се струва продукта за качествен. Ако по това мога да определя и ако съм прав критиката ми към колегата е просто не правилните пропорции които ми даде което рефлектира и върху стойността. Правя това уточнение поради простата причина, че не бих искал да обидя или засегна никой или да бъда разбрах погрешно.

fizika01

19.05.2013 01:46 #416 Last Edit: 19.05.2013 02:12 by Caxapa
А снимка ще можели?

Caxapa

тук  има снимки на лавата и пемзата.

vanko77777

Цитат на: Caxapa - 19.05.2013 02:13
тук  има снимки на лавата и пемзата.

Тази тема е на колегата hunter който задава същите въпроси за лавата и пемзата.
Това е нечовешко! - викаха канибалите, четейки вегетарианско меню.


20l.-Скаридарник
40 l., 207 l., 462 l.
462l.-Астронотуси, 7 бр. Myletes rubripinnis (Сребърен долар) и сом Птеригоплихт гибицепс

Георги

А fizika01 пита hunter за снимка на камъните, за които пита.
Така че, отговорът на Сахара е верен.