• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.

04.06.2020 08:08

Новини:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.

Акваскейпинг конкурс
  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Некоректни членове

Започната от NO CARRIER, 07.05.2009 21:09

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

камен чочев

Просто нищо не трябва да се подарява. Вече съм убеден в това. Българите не могат да оценят това. И накрая едно мерси няма.

mnogozull

Пишете си каквото искате..Аз не се чувствам виновен за нищо  :whistle:

elblanko

Цитат на: камен чочев в 10.07.2012 23:11
Просто нищо не трябва да се подарява. Вече съм убеден в това. Българите не могат да оценят това. И накрая едно мерси няма.

Не е така, хората са различни и има много които биха оценили всеки подарък, особено ако не могат да си позволят да си го купят.
Не ''убивайте'' времето, защото то ще ви го върне.
                                                                                                                                Антон Светозаров

TiL

Добре баце! Извинявам ти се, че ти ПОДАРИХ НЕКОРЕКТНО роголистника и ти се извинявам, че съм ти казал, че доставката ти ще е 5-6лв, а тя е 8лв и 12ст (според операторката с която разговарях днес). Освен да ги платя и да идеш да вземеш китките? Или ако искаш следващия път да ти направя подарък пак роголистник, но да пусна и една десетолевка за  подпомагане на търговията ти с гупи "черен принц" за които искаше роголистника?
Само да уточна от кога съм те затърсил днес да ти кажа, че армагана ти е пристигнал... не е от 18:00(нищо, че имаш номера на товарителницата и вечерта провери де е доставката)

И тука вече реши да ми пише и започна с цирка, а преди това само минаваше онлайн/офлайн...

Едит:
Бях извадил роголистника и щях да го хвърлям... тогава ми мина през главата, че на някой може да му е от полза  :-) Китката е е от екзотичните, не е скъпа, но аз съм е пуснал за подаряване и който си прецени, че му трябва и му е изгодна... да е взема и да и се радва. Преди тоз индивид ми бяха писали две момчета, но се забавиха с давънето на данните и потвърждението дали е искат. Тоз чишит ми казаха нахакано
Цитат(Без заглавие)
« Sent to: TiL -: 08.07.2012г 14:02ч »
« You have forwarded or responded to this message. »
Цитат  Отговор  Премахни 
shte mi svurshi rabota rogolistnika.ot kude si?
След което се намерихме в скайп и се "уговорихме" да му е изпратя.

Вече и аз си мисля да не правя подаръци или па ако подарявам нещо да се взема лично(което е много малко вероятнопредвид града в който живея и пак отиваме към кофата за боклук). Боклуци много... какво като изхвърлим още един? Както казах мисля да спра с писанията в този форум по тази тема... Админите вече трябва да са си направили изводи и дано предприемат мерки срещу такива хора(може да се определи цвят с който да се изписват никовете на подоби хора...) за да няма и други занитени. Все пак ме е яд понеже 10лв си отиват по доста безсмислен начин... по-добре да бях купил салам и да го бях дал на бездомните псета...
Хайде със здраве  *DRINK*

NO CARRIER

Без да мога да определя кой е крив и кой прав, само искам да споделя мои наблюдения от работата с любимците ЕКОНТ.

Когато изпращачът плаща пратката, всичко е точно. Сумата е фиксирана и платена. Но когато пратката е за сметка на получателя, нещата отиват на майна си Райна.

Във флауърснет редовно има изпищели точно по тази схема. Пускаш от офис до офис или от офис до клиент, питаш и ти казват някаква сума според тарифата им. Получателят, обаче, заплаща поне с 30 % завишена цена.

На въпрос "Защо" отговорът е - така е пусната от изпращач офиса.  *MODERATOR*

Дневникът на Николай Цветков
Не ме е яд, че ме лъжат. Яд ме е когато мислят, че им вярвам.

mnogozull

Цитат на: TiL в 10.07.2012 23:11
Добре баце! Извинявам ти се, че ти ПОДАРИХ НЕКОРЕКТНО роголистника и ти се извинявам, че съм ти казал, че доставката ти ще е 5-6лв, а тя е 8лв и 12ст (според операторката с която разговарях днес). Освен да ги платя и да идеш да вземеш китките? Или ако искаш следващия път да ти направя подарък пак роголистник, но да пусна и една десетолевка за  подпомагане на търговията ти с гупи "черен принц" за които искаше роголистника?
Само да уточна от кога съм те затърсил днес да ти кажа, че армагана ти е пристигнал... не е от 18:00(нищо, че имаш номера на товарителницата и вечерта провери де е доставката)

И тука вече реши да ми пише и започна с цирка, а преди това само минаваше онлайн/офлайн...

пъвото ти съобщение го видях в 18:30 а от скайпа те изтрих още снощи
: 11.07.2012г 00:12ч
Цитат на: NO CARRIER в 10.07.2012 23:11
Без да мога да определя кой е крив и кой прав, само искам да споделя мои наблюдения от работата с любимците ЕКОНТ.

Когато изпращачът плаща пратката, всичко е точно. Сумата е фиксирана и платена. Но когато пратката е за сметка на получателя, нещата отиват на майна си Райна.

Във флауърснет редовно има изпищели точно по тази схема. Пускаш от офис до офис или от офис до клиент, питаш и ти казват някаква сума според тарифата им. Получателят, обаче, заплаща поне с 30 % завишена цена.

На въпрос "Защо" отговорът е - така е пусната от изпращач офиса.  *MODERATOR*
Значи аз ти пращам нещо за 5лв-ти го плащаш 8 и аз съм виновен. А ако не го вземеш си крив

crxx

незнам какво да кажа и аз немога да определя кой крив и кой прав , всеки си дърпа чергата към него но с това момче Мартин не съм имал проблеми , пращах му анцитруси , момчето си плати , дори аз го забавих 2 дни с пратката и без да искам съм му дал 2 рибока по малко , станало е някакво недоразумение , между получател и куриер , сигурно , аз когато имам да взимам пари от ЕКОНТ никога ама никога не ми пускат смс или да ми се обадят че имам да взимам нещо или да получавам

zariio

ЦитатЗначи аз ти пращам нещо за 5лв-ти го плащаш 8 и аз съм виновен. А ако не го вземеш си крив

Абе 3лв си е сериозна сума да се откажеш :-D
А тез 40 градуса направо са те довършили :-D :-D :-D

Само да вметна че в София тез дни не е стигало 40градуса ;-)

BlackHawk

Цитат на: TiL в 10.07.2012 23:11
Бях извадил роголистника и щях да го хвърлям... тогава ми мина през главата, че на някой може да му е от полза 

Направи добро - изяж лайно.

TiL

Хайде и моя слувай приключи. Куриерската услуга вече е платена... от мен. Много внимавайте с продавача на двеста грамови ланци, на разни техники за по 500-1000 лева, защото няма пари да плати такава доставка и започва да разиграва циркаджийски номера. Хем ми е смешно държанието му, хем ме е яд! Айде със здраве  *DRINK*

danielm

mnogozull от много зули ли идва?

gelius

То тук голям цирк станало за 3лв. :-DДобре,че не са рибки та в тая жега щяха да станат като пържена цаца,разстенията как са......?

TiL

Растенията са в еконт предоставени за онищужение... Хванах нита с 8лв и не ми се иска да става 16лв...

ico

И после някои хора питат защо така, като им кажа, че животни и растения вадя от аквариума и опаковам за пращане, след като си взема предварително пратения паричен превод за тях и куриерската такса или поне проверя по телефона, дали и колко пратени парички има на мое име...
Кръщаваш го, а то във водата пикае...

dalgia

Мале не мога да си представя , да обещая нещо и да не го изпълня.Мъже сме все пак.Кажеш ли нещо все едно е станало.8-10 лева какво значение има.Щом си поел ангажимент изпълняваш го. *dontknow*