• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
29.03.2024 10:23

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Некоректни членове

Започната от NO CARRIER, 07.05.2009 21:46

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

fizika01

Разкажи малко де.

Slavov

Четири броя 5 милиметрова Пистия, 7 броя 5 милиметрова счупена пистия, 6 см роголистник, 5 см изсъхнал роголистник, 20см растение от реката (което изрично не го поисках заради бактериите) и всичко това във 100 милилитра вода в надуто пликче за 3 лв + 4.80 европът кориер (изрично не искаше по еконт защото го опаковали гадно, но нищо качествено не видях в европът опаковане) и те така 7.80лв за един 5см роголистник, защото само той оцеля. Всички който са чели за плаващи растения знаят че като се намокрят отгоре и отиват на вятъра (8 дена стояха в аквариума пистията нооо накрая умря), да не говорим че вътре имаше въздух, и като удари транспорта в дупка, всичко се полепва и за 5мин изсъхва, номера е в мокър вестник и в шише, без проблем 2 дена оцеляват... та внимавайте че 7.80лв са си пари ...

tolbuhinskiq

Такааа...и аз да добавя в темата един тарикат на дребно.Става дума за колегата devron от Русе- http://aquariumbg.com/forum/profile/devron/.Преди месец и половина бях пуснал обява че продавам 2 дискуса,въпросния колега ми се обади и се разбрахме че след като получа сумата за рибките на следващия ден ги пращам за Русе.Прати ми парите и на следващия ден малко преди да му пратя двата дискуса реших да махна още 2 и му се обадих да го питам дали няма да вземе и тях.Колегата изяви желание да ги вземе,но да прати парите малко по- късно(става дума за 20 лв),съгласих се и така пратих четирите дискуса.След като ги получи ми се обади че са пристигнали живи и здрави,че много му харесали и тн.Преди 20-ина дена ми писа на скайп че на следващия ден ще прати парите със запис,след 2 дни ходих до пощата да проверявам и..няма запис :).Викам си ,може би човека е имал друга работа и е забравил,ще го изчакам още няколко дни..и така до преди 4-5 дена когато видях в един друг форум че човека продава моите дискуси  -  http://www.aquaportal.bg/forum/tursia-predlagam/prodavam-prodavam-diskusi-9565/                           Започнах да му пиша съобщения но нали се сещате че отговори нямаше.Звънях му по телефона,обеща ми че до 2 дена най-късно ще ги прати,днес беше втория ден.Обадих му се на обяд да му напомня,каза ми ей сега да се размърдам малко и отивам да пусна записа и веднага ще ти се обадя и разбира се не се обади никакъв :),та общо взето това е.Аз не съм се отказал да си взема тези 20 лв де ,може пък днеска яйца да е боядисвал и пак да не му е останало време да иде до пощата.

Eliz

Изключително грозно,но явно често срещано явление.Малко останаха свестните и отговорни хора.С несериозността и нахалството се сблъсквам почти всеки ден,но точно тук-форумът е мястото,в което можем да разпускаме,да обменяме опит и идеи,но явно някои хора са решили да опорочат тази идея и да изкарат някакви пари на чужд гръб.Само се питам как не ги е срам и то да се излагат за такива дребни суми.Дано успееш да си вземеш парите,независимо дали са 2,5 или 100 лв.Въпросът е в отношението.Не може ли за такива членове да има някакви наказания освен публично разобличаване?!

Slavov

Има начин, за 20 апистограми , ще ида в русе и хем ще го обработа, хем ще върна парите на човека с лихва ! А даже ако имам ходене мога и безплатно да го направа, иначе няма оправия!

Eliz

Надявам се не говориш за физическо убеждаване! :-D.Имах предвид наказание от модераторите,не и извън форума.

77

 :karamse:  
:popcorn: :popcorn: :popcorn:
:popcorn: :popcorn: :popcorn:
:popcorn: :popcorn: :popcorn:
ще дойдем да гледаме...но не мога да разбера защо се излагате?
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs29.postimg.org%2Faeehc6buv%2FDSC_1686_copy.jpg&hash=9bc922c588fba1c702ad9ed785674aa0520d3910

Caxapa

Наистина е грозно но още по-грозно е да се правим на "силоваци". Предлагам да успокоим страстите  до изясняване на случая а след това е наша работа как ще процедираме с некоректните членове на форума. И моля Ви престанете с меренето на мускули!  *bg*

Luton

Предполагам, че това е някое младо момче, щом има проблем плащането на такива пари, дай му малко време и предполагам, ще се издължи. Виж, че е решил да ги препродава, това е по интересно.

tolbuhinskiq

Цитат на: Slavov - 13.04.2012 00:38
Има начин, за 20 апистограми , ще ида в русе и хем ще го обработа, хем ще върна парите на човека с лихва ! А даже ако имам ходене мога и безплатно да го направа, иначе няма оправия!
Наистина няма оправия май,защото повечето колеги пазаруваме от други градове и при сделките мисля че повечето го правим на доверие,като разчитаме на честност от другата страна!
: 13.04.2012г 08:08ч
Цитат на: 77 - 13.04.2012 01:09
:karamse:  
:popcorn: :popcorn: :popcorn:
:popcorn: :popcorn: :popcorn:
:popcorn: :popcorn: :popcorn:
ще дойдем да гледаме...но не мога да разбера защо се излагате?
Не те разбрах колега,къде видя излагането?
: 13.04.2012г 08:08ч
Цитат на: Luton - 13.04.2012 02:06
Предполагам, че това е някое младо момче, щом има проблем плащането на такива пари, дай му малко време и предполагам, ще се издължи. Виж, че е решил да ги препродава, това е по интересно.
Момчето е на 26,поне така пише в скайпа му.От моите дискуси и от още 2 негови е взел 100 лв,така че ако е искал да ми плати тези 20 лв е можел да го направи.А за времето,мисля че месец и половина е достатъчно време,като през този период не съм го притеснявал по никакъв начин.Започнах да му звъня по телефона след като видях че е продал дискусите и му писах 2 съобщения ,в които го питах каква е причината да ги разкара,но той се покри и не ми отговаряше,въпреки че влиза във форума.Покри се и в скайп,не съм го виждал на линия от 2 седмици може би.

77

много добре съм го илюстрирал.
г-н Славов плаче за бан.
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs29.postimg.org%2Faeehc6buv%2FDSC_1686_copy.jpg&hash=9bc922c588fba1c702ad9ed785674aa0520d3910

koifish

Цитат на: 77 - 13.04.2012 09:34
г-н Славов плаче за бан.
май не разбираш от майтап колега.
Аз мисля че ти плачеш за бан с тези цици на аватара  :-D
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs24.postimg.org%2Fbgz881t9t%2Fwhat_the_symbolism_koi_fish_71938.jpg&hash=9b2aceedc367c13a162c001db33fe29dc72c588d

ЗЕМЛЕМОРИЯ

Цитат на: Slavov - 13.04.2012 00:38
Има начин, за 20 апистограми , ще ида в русе и хем ще го обработа, хем ще върна парите на човека с лихва ! А даже ако имам ходене мога и безплатно да го направа, иначе няма оправия!
здравей като можеш да обработваш ела в русе и го обработи само не-знам как ще стане много бабаити се навадихте.ако си навит ела до русе аз само ще гледам как го обработваш но да ти кажа ще ти е доста трудно
: 13.04.2012г 10:10ч
Цитат на: Luton - 13.04.2012 02:06
Предполагам, че това е някое младо момче, щом има проблем плащането на такива пари, дай му малко време и предполагам, ще се издължи. Виж, че е решил да ги препродава, това е по интересно.
пак до колкото го познавам не е оставал длъжен на никого може да има наистина финансова трудност.ще прати парите на колегата да не се притеснява.поздрави

Nikiengi

Цитат на: ЗЕМЛЕМОРИЯ - 13.04.2012 10:17
здравей като можеш да обработваш ела в русе и го обработи само не-знам как ще стане много бабаити се навадихте.ако си навит ела до русе аз само ще гледам как го обработваш но да ти кажа ще ти е доста трудно
: 13.04.2012г 10:10ч
пак до колкото го познавам не е оставал длъжен на никого може да има наистина финансова трудност.ще прати парите на колегата да не се притеснява.поздрави


*offtopic Колеги, темата е за отрицателни отзиви за търговци, а не за мерене на мускули, дайте да не разтягаме повече въпроса с глупости, ако не можете да помогнете по въпроса не пускайте спам! За подобни комантари можете да ползвате л.с.!

bicho1976

Цитат на: ЗЕМЛЕМОРИЯ - 13.04.2012 10:17
здравей като можеш да обработваш ела в русе и го обработи само не-знам как ще стане много бабаити се навадихте.ако си навит ела до русе аз само ще гледам как го обработваш но да ти кажа ще ти е доста трудно
: 13.04.2012г 10:10ч
пак до колкото го познавам не е оставал длъжен на никого може да има наистина финансова трудност.ще прати парите на колегата да не се притеснява.поздрави

Като има финансови затруднения,да не поръчва.
Прати ми два дискуса на мен,като имам възможност ще ти ги платя.
И аз имах подобен случай с колега от Русе,не ми се рови да видя дали е същият.
А и с тези закани се излагате тотално.