• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 20:13

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Некоректни членове

Започната от NO CARRIER, 07.05.2009 21:46

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ceko

11.07.2012 19:58 #315 Last Edit: 11.07.2012 23:44 by NO CARRIER
така е когато държавата е пълна с    

ПЕДЕРАСИ !


ModEdit NO CARRIER: Такива приказки тук не!
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs27.postimg.org%2Fub3yubpcf%2Fuk_GRe_He.gif&hash=fab23b0277348359ae200ce5eefc4c477c5a3876

easternalien

Ай стига вече!
Разбра се кой какъв бил и т.н.....малко се прекалява вече, особено с такива епитети!
Пишете си ги на лични!

valnata

Подаръци само на проверени хора се правят. За съжаление е пълно с измекяри, които за 2 лева ще те накарат да береш ядове. =-O Топло му било, три лева била разликата.., а не му беше топло като си просеше подарък и си правеше сметката. Те на такива им се връща..

Най-малкото ангажираш човека, караш го да се занимава и да опакова, а после да звъни по офиси и да се занимава с куриери заради теб. Срамота.. *CRAZY*

elblanko

Цитат на: dalgia - 11.07.2012 19:42
Мале не мога да си представя , да обещая нещо и да не го изпълня.Мъже сме все пак.Кажеш ли нещо все едно е станало.8-10 лева какво значение има.Щом си поел ангажимент изпълняваш го. *dontknow*
Много точно казано.  *privet*

Аз в този форум съм имал вземане-даване само със супер коректни хора, направо не мога да повярвам че се случват такива работи.
Не ''убивайте'' времето, защото то ще ви го върне.
                                                                                                                                Антон Светозаров
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Falfa.kachi-snimka.info%2Fimages%2Fviu1343311821a.gif&hash=826485123ec157466e56654f744135d3a56dfb37

trupai

Това с подаръците си е нож с две остриета. Хем искаш да услужиш на колега, хем почти винаги някой тарикат се опитва да върти номера.
Колкото и пъти да съм пускал рибки и растения за подаряване, толкова пъти са се намирали хора, които започват да хитруват- ама да ми го пратиш по куриер и ако можеш да платиш куриера или да ми го донесеш до вкъщи, че ми е далече и т.н.т
Аман от такива, затова подаръците са "франко входната врата на моят блок" - идва, взима си подаръка, а може и по бира да черпя :)
Този, който цял ден работи, няма време да печели пари - Джон Рокфелер

wwladoo

17.09.2012 17:51 #320 Last Edit: 18.09.2012 10:51 by wwladoo
Цитат от една друга тема--която влезе в архив но мисля,че са нарушени едни точки и правила на този форум--които са описани и важат за всички---неколкократно този човек Шебека целенасочено се опитва да ме оплюе неколкократно се видя кой е бил прав тогава. А за обидите просто нямам думи...мисля ,че бяха забранени личните обиди в този форум, да не говоря за целенасочените действия..Сега пак започва без абсолютно нищо от моя страна--обида или тем подобни...Мисля,че трябва да се вземат някакви мерки срещу този човек от администрацията на форума...Ето и част от обидите--------Относно Владо от Бургас, с неговите болни риби и най-вече Дискуси(сещате се колеги защо точно дискусите ми му са трън в очите,защото той търгува с такива)да не се обажда повече,че зарази цяла София (да не кажа и други градове)с болести--толкова много хора познавам,дето са взимали от него един не е казал добра дума за него.........Ако и това не са целенасочени действия и обиди и абсолютни лъжи без никакво покритие просто...........и не се вземат мерки.....нямам думи!!!!А да не говорим и за другите щуротии и некоректни отношения и със други колеги --хората преди време се оплакаха в една друга тема.И последното с двойната си регистрация-gellius,колко пъти се е опитвал да прекупи дискуси от мен,писал ми е неколкократно на ЛС----нали ми са Болни рибите бе Шебек защо се опитваше да ги купуваш АА или да ти пусна цитати от личните ти съобщения до мен от gellius за кафяв Дискус дива форма-максимален размер, а и за Ред ент Уаит а и други ЛС --тук в рамките на месец и нещо, а и да създаде смут в някои теми за дискуси с тази си регистрация!!!!
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

stanislav89

3 пъти съм си взимал риби от Владо, и трите пъти никакви проблеми съм нямал. Рибите и до ден днешен си плуват безгрижно. Владо е човека от които трябва да се учим а да не обиждаме..

meshov

И аз съм вземал от Владо и рибки и растения и охлюви, досега не съм имал проблеми с неговата стока!
In normal times, evil would be fought with good. But in times like these, well, it should be fought by another kind of evil.

wwladoo

Цитат на: meshov - 17.09.2012 18:47
И аз съм вземал от Владо и рибки и растения и охлюви, досега не съм имал проблеми с неговата стока!
Спрете бе колеги няма нужда да ме хвалите--оставете--той Шебека, пак сам се издъни,истината винаги изплува рано или късно--уж ми били болни рибите и съм заразил цяла София а и други градове , а със двойният си профил--gellius-----неколкократно се е опитвал да купува Дискуси от мен в рамките на последните месец и половина два..... мога да пусна цитати с доказателства от ЛС---8-)Просто нямам думи.....представяте ли си колеги за какъв човек става на въпрос,ти да оплюваш колегата си и в същото време да искаш да купуваш дискуси от него с другият си профил.....е не...спирам..
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

grigor nakov

Я кажи дали след (дискусите) леопарди съм купувал риби от теб,ти мислиш ли че след тези риби дето ми прати ще взема нещо подобно.Първо толкова пари дадох за тях,второ разболях си всички риби заради тях и трето толкова хора си траикат дето са им измирали рибите от теб.Малко е това което бих казал за теб затова ще замълча,относно администраторите те ли са ти вече трън в очите и тук не му е мястото да пишеш такива работи ако имаш някакъв проблем имаш ми телефона обади се ;-)

easternalien

6ebeka, срама нямаш човече!
Само аз да бях, бих си замълчал! Некоректен си, за това си в тази тема и хората имат това мнение за теб, включително и аз! Ако не знаеш, да ти припомня от последните ЛС, които си разменихме? Дори отговор не получих, което говори само за едно!
Не заемам ничия страна, говоря от лични впечатления. Спри се за малко и помисли, дали си прав! Ако не, замълчи си по-добре...

zariio

Цитат на: 6ebeka - 17.09.2012 19:11
Я кажи дали след (дискусите) леопарди съм купувал риби от теб,ти мислиш ли че след тези риби дето ми прати ще взема нещо подобно.Първо толкова пари дадох за тях,второ разболях си всички риби заради тях и трето толкова хора си траикат дето са им измирали рибите от теб.Малко е това което бих казал за теб затова ще замълча,относно администраторите те ли са ти вече трън в очите и тук не му е мястото да пишеш такива работи ако имаш някакъв проблем имаш ми телефона обади се ;-)

Значи веднъж каго го кажеш и става ясно на всички.Не виждам смисъл да повтаряш като папагал едно и също.
Тръгнал си така като ти следя изказванията към още по-нова регистрация ако ме разбираш какво искам да ти кажа ;-)
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs9.postimg.org%2F49ki5eazv%2F10494175_10152367057258271_2072129839_o.jpg&hash=c59af89265d29439b6cc64736d6ad480b08a97c1

pachoo

Според мен всеки има право на мнение!!!
Шебека не го познавам и не тая нищо лично към него, но мога да кажа за Владо, че е един коректен човек и на дали е направил нещо умишлено!!! Въпроса е да се разберете МЪЖКИ и всичко си идва на мястото, а мога да кажа, че Владо е наистина МЪЖ с който можеш да се разбереш коректно! Случая между мен и него никога няма да го забравя, защото никога не съм виждал такава коректност от човек!

Шебека, погледни дали не си сгрешил ти нещо в себе си! В този форум както сега, така и преди, надявам се и за напред никой нищо лошо и некоректно не е видял от Владо, няма смисъл да го нападаш!

Поздрави!

митко

Хората са казали:
"Каквото почукало, такова се обадило!"
6ебека, ти се чудеше как да ни възхитиш, и успя, но проблема беше, че това с което се опита да набереш точки не беше твое постижение.Сега вместо да кротуваш, ти се изявяваш като онеправдан!
A.jacobfreibergi"Otter Point", A.Stuartgranti"Chilumba", A.sp."Red dragon"
A.sp."German Red", A.sp.Rubescens, A.sp.Baenshi"Benga"
A.sp.Hansbaenshi "Red flash", O.lithobates"Zimbawe", L.sp."Yellow Collar"(Masimbwe)
P.taeniolatus"Red empress", C.borleyi(Kadango), L.caeruleus, M.sp."Zebrа Ch

wwladoo

18.09.2012 08:43 #329 Last Edit: 18.09.2012 10:53 by wwladoo
Цитат на: 6ebeka - 17.09.2012 19:11
Я кажи дали след (дискусите) леопарди съм купувал риби от теб,ти мислиш ли че след тези риби дето ми прати ще взема нещо подобно.Първо толкова пари дадох за тях,второ разболях си всички риби заради тях и трето толкова хора си траикат дето са им измирали рибите от теб.Малко е това което бих казал за теб затова ще замълча,относно администраторите те ли са ти вече трън в очите и тук не му е мястото да пишеш такива работи ако имаш някакъв проблем имаш ми телефона обади се ;-)
Така при теб проблема е,че за пореден път като не успя да ме измамиш и заблудиш с втората си регистрация-gellius---да ти продам дискуси на два пъти и то след като се опита да ме оплюеш,че рибите ми били болни с профила си Шебек(абсолютна лъжа,замълчи си защото ще ти пусна и доказателства за въпросните Дискуси Леопарди,как ги хвалиш на колеги от форума като им ги предлагаш да ги купят и как ги лъжеш и за цена ) Има една поговорка Вълка кожата си може да смени но нрава си не (в случая ти си беше сменил името,с друга регистрация)----ти ми писа неколкократно с вторият си профил--gellius---да се опиташ пак да купиш дискуси,но аз се усъмних заради държанието ти и не ти продадох,като най-културно направих сделката да не се осъществи и първият и вторият път..Ти се ядоса и търсеше повод и се опита пак да ме оплюеш,в тема( част от темата беше преместена вчера в архив и после изтрита) която няма ама абсолютно нищо общо,като се опита да се направиш на мъж,като защитиш момчето на което написах,че единствената му грешка е че трябва да бъде малко скромен и да спре да се излага като пише глупости.А да не говорим,че въпросното момче ми е писало на ЛС и ме е питало някои работи и аз съм му помагал със съвет и винаги когато мога ще му помогна,стига да мога.Аз със теб да говоря по тел.,под достойството ми е да разговарям с такъв човек като теб,отдавна съм изтрил тел. ти и съм блокирал профила ти.Моят съвет е спри да лъжеш и да плюеш и да злобееш като не ти минават тарикатските номерца и то не само с мен ами с още доста колеги,всички отдавна в този форум разбраха,що за човек си дори и колегите от администр.на форума да не се намесят.
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ