• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 21:35

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Коректни членове на БАЕ

Започната от Caxapa, 06.10.2010 17:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Caxapa

Здравейте! Искам с тази тема да поставя началото на един нов раздел в нашия сайт.
Преди седмица време си закупих няколко скариди от колегата - a__andreew и след като издържаха преход от близо 20 часа и 1200 км бяха пуснати в новият си дом. В момента скаридите - Макробахуми  се чустват прекрасно и щъкат из целия аквариум. Искам да изкажа благодарноста си към колегата който не само беше коректен а и ме изчака с промяна на уговореното време на изпълнение на заявката с повече от седмица.
Благодаря ти още веднъж колега Андрей! *DRINK* *thanks
Нека да не забравяме и още един колега  който се е специализирал в лепене и направа на аквариуми. Колегата - Giorgio_Armano отдели от личното си време и дойде на място  да огледа и да даде съветите си за бъдещия аквариум който искам да направя в жилището си във Варна. Видях работата му- аквариуми които той прави, лепи и продава. Добра работа и изпълнение. И не само това. Видях и тубифекса който предлага на своите клиенти. Чист и здрав червей.(повече реклама не е необходима) А снимки не прилагам, понеже всеки може да се убеди сам в действителноста.
Едно голямо БРАВО и като допълнение мога само да кажа, че е удоволствие да се работи и контактува с такива колеги!

Giorgio_Armano

благодаря  Caxapa  за добрите отзиви дето ми даваш 
       *DRINK*
благодарен съм
все пак сме тук да обменяме и помагаме един друг
коректни има доста,не съм само аз
има доста но няма да ги изброявам 4е няма да ми стигне мястото
ли4но съм контактувал с всеки от тях и съм много благодарен 4е го има  БАЕ
покрай сайта се запознах с доста интересни хора вклю4ително и с теб и еинсги има какво да се нау4и от всекиго по нещо .
а относно некоректните...............
както вси4ки знаят няма стадо без 4ерни овце
АКВАРИУМИ,ТЕРАРИУМИ,СИСТЕМИ ЗА ГАРА РУФА,СЪМПОВЕ и ВСИЧКО ОТ СТЪКЛО
Качество по добро от цената.
тел.0899007268

Миряна

Благодарности на Bundy и gecatax!
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs29.postimg.org%2Fcsyrovhmb%2F538237_3797678353034_21052137_n.jpg&hash=7f354611765e38613a09ec04546b6d458529bb4a

Асен Евгениев

От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

a__andreew

Здравейте колеги, Първо Благодаря на колегата Сахара.  Да си призная "малко" закъснях за срещата, защото трябваше да измеря Детската онкохематология на ИСУЛ. Искренно се надявам колеги да нямате НИКОГА вземане даване с този отдел. Да си призная 3 дена ми е кофти докато се оправя с протоколите от измерването. От здраве да се оплаквате колеги

belqta

Специални Благодарности към ico!
Такова опаковане не бях виждал отдавна! Благодарение на него Макробрахиумчетата пристигнаха живи и здрави в София!

Благодаря!
*DRINK*

petarvalchev


terier4o

Едно голямо БЛАГОДАРЯ за    Georgio_Armano  и  Hanuman !  *thanks *thanks  *BRAVO* *BRAVO*
   Аквариумът с капак ,който те ми направиха надмина всички мои очаквания . Професионализъм ,коректност и услужливост това са качества ,които  при тях  бих казал ,че дори са в излишък.
Най-търпеливо отговориха на всички въпроси ,които имах ,даваха ми правилни съвети ,а цената която ми струваше аквариума и капака  е просто смехотворна . Друго , което ми направи силно впечатление  е отношението им към мен ,  макар и да се виждаме за пръв път  аз бях посрещнат не като клиент ,а като мноого добър приятел . Georgio_Armano  и  Hanuman    отделиха от собственото си време , за да ми помогнат да избера грунд и камъни  за  аквариума макар и да са ужасно заети .
Бих казал ,че  купувайки  аквариум  си намерих двама приятели ,което е безценно ...     *DRINK*
  Скоро ще кача снимки на аквариума  ..Ако ви хареса заслугата е изцяло тяхна ,ако не ви хареса вината е моя !
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs2.rimg.info%2F423f2c9436d6a9d376b4016d3211d9c2.gif&hash=38fb462888e63d5cd40cf419b5536d2abc534ec5

necris

martata_84

Страхотен пич, докара ми аквариума до вратата и наистина стоката отговаряше точно на описанието! Още веднъж благодарско, Марто и наздраве ;) Като го стартирам, ще сложа снимки.

seth

VASILKO - чудесен човек. Изчака ме цяла седмица, опакова водораслите страхотон и просто не даде възможност да му дам нито лев, което е голям минус, но ще го коригираме в бъдеще по един или друг начин.

RIC

Адмирации за колегата samuil  *privet*  *thanks Много точен пич е - от мен едно голямо БЛАГОДАРЯ

vertigo_26

Аз искам да благодаря на колегата Antuni,който е коректен продавач и предоставя наистина добри цени.Повечето купувачи отиват при продавачите,но не и в моят случай в който ми спести разкарването. Благодаря!!!
Колкото повече,толкова повече!

dalgia

Благодарности на МеТоgи ,не стига че не ми взема пари ами  ми спести и куриерските разходи като ми изпрати охлювите по автобуса.Даже ми звънна по телофона. *privet*

hadrielle

Специални благодарности на svetgest за прекрасните охлюви ампулария, който закупих на смешни пари от него. Благодаря и за подаръка, който ми направи.

RIC

grazo - коректен, точен. удоволствие е да се работи с такива хора *privet* *THUMBS UP*