• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
26.04.2024 06:44

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Коректни членове на БАЕ

Започната от Caxapa, 06.10.2010 17:00

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

bay_milee

didana74     Коректен човек.

Здравков

Благодарско и на Valnata за коректността.  *DRINK*

Здравков

Благодарности и на danielm изключително коректен човек.  *DRINK*

тодор76

Големи благодарности на АСИТО! *DRINK*

terier4o

Искам да благодаря на колегата Чакъров  за коректното му отношение .  *DRINK* *thanks
: 08.05.2012г 17:05ч
И на колегата Asito искам да благодаря за помощта ...  !Радвам се много , че имаме такива коректни колеги  *thanks
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fs2.rimg.info%2F423f2c9436d6a9d376b4016d3211d9c2.gif&hash=38fb462888e63d5cd40cf419b5536d2abc534ec5

Smurfff

Искам да благодаря @danielm, @6ebeka, Също така на искам да благодаря за огромната помощ на @Nikiengi   *DRINK*

Иван Валентинов

Искам да благодаря на колегата denbosch за красивите скаридки които ми подари,жив и здрав *DRINK*

ivaka87

Огромен + за колегите tonino и evgeni200 .На първия благодаря за разкошния комплект,който ми направи-аквариума е убийствен.На evgeni200 благодаря за всичките невероятни растения,който ми изпрати и за всички съвети,които ми даде относно стартирането на големия ми аквариум. *privet* :-)

herz

Благодаря на evgeni200, защото само той се отзова на темата ми и ми подари едни страхотни скариди без изобщо да се замисля. Евала и дано има повече такива хора като него
И ние ядем бонбонки тик-так и пушиме кент!!!

juze

Благодарности за колегата Giorgio_Armano, залепи ми чуден аквариум на нормална цена.

Чакъров

Изразявам своите ГОЛЕМИ благодарности на колегата danielm , изключително коректен и толерантен човек.
Помогна на човек , който изобщо не познава.  *thanks *thanks

easternalien

Голям + и благодарности към Nikiengi за перфектните растения както и за бонуса  *DRINK*

тодор76

Големи благодарности на колежката Desidy!За корекноста и всичко което ми прати,въпреки всичко.Надявам се да мога да се раванширам скоро.Дано има повече такива коректниколеги. *THUMBS UP*

Nikiengi

Цитат на: easternalien - 16.05.2012 18:24
Голям + и благодарности към Nikiengi за перфектните растения както и за бонуса  *DRINK*

*thanks

Peza

Което ми напомня, че още не съм благодарил на колегата buchkata. Всеки път към поръчаното получавам и някой друг бонус, освен старателното опаковане и прочие. Винаги е много приятно човек да контактува и поръчва от хора които не са строго фокусирани в стотинката, наточили брадвата в ръка и готви всеки момент да я сцепят на 2 на 3 ...  *DRINK*
Кеф цена няма! ... луд умора също ...!