• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
20.04.2024 06:29

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Коректни членове на БАЕ

Започната от Caxapa, 06.10.2010 17:00

« назад - напред »

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

trupai

Искрени Благодарности на Nikiengi за хубавите растения и бонуса към тях! *thanks
Този, който цял ден работи, няма време да печели пари - Джон Рокфелер

Nikiengi

Цитат на: akitaka - 07.03.2012 16:24
Искрени Благодарности на Nikiengi за хубавите растения и бонуса към тях! *thanks

Благодаря за хубавите думи, радвам се, че си останал доволен!  *THUMBS UP*

tomatomov197

Цитат на: bat - 07.03.2012 14:47
Благодарности за tomatomov197 за коректното отношение. Получих прекрасни растения, и подарък към тях - още растения. *YAHOO*
Благодаря  *thanks
Моля , удоволствието е мое  :-)
С добра дума и пистолет се постига повече, отколкото само с добра дума.

turlaka

 Благодарности на Nikiengi и от мен,  за хубавите растения и бонусите!
- аквариум: 80*35*40, , около 90л. вода
- стартиран: 05.12.2015г.
- осветление: 3х18в 865 на на два кръга.

Nikiengi


manqka

Давам + на doi4e1976 за хубавите рибки. Пич-а се съобрази с мойте изисквания ЕВАЛА.  *BRAVO*  *DRINK* .

bat

Имам си най-прекрасната, най-страхотната, най-най-най Нимфетка, благодарение на akitaka.  *YAHOO* *YAHOO* Рядко красиво растение. И на всичкото отгоре ми я даде за без пари.
Каквото и да кажа ще е малко. Огромно БЛАГОДАРЯ  *thanks *thanks

trupai

 *thanks Радвам се, че си я харесала!
Този, който цял ден работи, няма време да печели пари - Джон Рокфелер

joro_123456

Благодаря много и на danielm за прекрастните скариди  *BRAVO*

wwladoo

Наскоро се наложи да поръчам една система за СО2 за един приятел,на колегата zario--много съм доволен,колегата е коректен и точен.В комплекта нямаше предвиден реактор,по принцип колегата си я предлагаше така, и понеже приятелят ми търсил в Бургас и не можал да намери,го помолих да купи от София.Човека  направи всичко възможно,обиколи 3 магазина,докато намери и взема и го прати заедно със системата--просто евала на такива колеги---впечатлен съм!!!!!! *BRAVO* *privet*
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

protel111

Да изкажа и аз благодарности към двама колеги terier4o и zariio. На terier4o за прекрасните растения, които ми прати *BRAVO*. На zariio за това, че ми достави ProFito.  *privet*

Slavov

зарио   е пичага, хубави растения (но една група молинези и 2 калихта просто не ги заслужаваше) дори плик от МОЛ-а изкярих !!

manyg

Благодарство за evgeni200 . Много то4ен и коректен :) Горещо го препоръ4вам

manqka

Тъй като сме тръгнали да хвалим evgeni200. Да дам и аз няколко + за него. Точен и коректен получих много чисти растения от него.  *BRAVO*  *BRAVO*  *BRAVO*

Билио

И от мен един голям + за колегата Evgeni200.Растенията които получих от него са супер  *BRAVO*