• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
28.03.2024 18:55

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Коментари по обявите в раздели Търся и Предлагам

Започната от NO CARRIER, 13.07.2010 22:08

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

tomatomov197

 Някой да се регистрира с цел алъш-вериш не е лошо колега Сахара, стига да е изгодно за останалите.  Някой доста добри оферти стоят с месеци , явно кризата влияе. А при някой може да се случи да заминава за чужбина или да наследи от някъде внезапно аквариум, защо да не се регне да ги продаде ?
С добра дума и пистолет се постига повече, отколкото само с добра дума.

Caxapa

Целта на форума е не да си продаваме какво сме наследили а да потдържаме хобито. Продажбите между колеги не са лошо нещо но някой се регистрирал за да си продаде аквариума и после не влиза във форума до следващата си продажба е един вид гадно. Не сме място където всеки  може да си продава нещата. Целта ни е друга все пак. С предните си постове а и с този не заклеймявам отделите  "предлагам и търся"

wwladoo

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fi30.tinypic.com%2F2qv61dj.jpg&hash=4cc9c944e8b724f29165d33728220a6bc07d5469--Колега Жоро може ли по- ясни снимки,защото според мен това на клипа което си пуснал и на снимката не са пангаси, а по скоро някакъв вид синодонтиси или друг вид сомчета но не и чаленджър,който си пуснал на голямата снимка!!!Не съм сигурен на 100проц.,защото е лошо качеството!!!Извинявам се за съмнението,но според това което виждам!!!! ;-) :-)
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

wwladoo

Става въпрос-за темата в предлагам-Пангаси-на колегата-Georgio Armano
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

wwladoo

Жоро с последното съм по съгласен,някакъв вид--Ictalurus punctatus да ,но не и Чаленджър(първо и цената не е реална за него,той е малко по скъп) а и от снимките и клипа се вижда съвсем различна риба,от него,макар да са неясни!!! ;-) :-) *DRINK*
човек се учи цял живот--АКВАВИКТОРИЯ-БГ--ПРОДАЖБА НА АКВАРИУМНИ РИБКИ,СКАРИДИ,ОХЛЮВИ,РАЦИ И РАСТЕНИЯ

Асен Евгениев

Има ефект от забраната за спамене. Половината от последните 25 публикации са в
раздел търся/предлагам. По-спокойно се прави алъш-вериш.
От всички удоволствия акваристиката е на второ място.
След определена възраст - на първо!

elblanko

http://aquariumbg.com/forum/tarsya/tarsya-grund-27053/msg281164/#new

Цитатвсе още търся грунд тази седсмица съм ж софия и се надявам да има колеги които да отговорят,моля трябжа ми за да мога да си стартирам големиа аквариум

Кварцов пясък ако ти върши работа, има в Баумакс.
Приготвяш си десет кинта и получаваш 25кг.
Бул. Владимир Вазов № 83. *DRINK*
Не ''убивайте'' времето, защото то ще ви го върне.
                                                                                                                                Антон Светозаров
https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Falfa.kachi-snimka.info%2Fimages%2Fviu1343311821a.gif&hash=826485123ec157466e56654f744135d3a56dfb37

Giorgio_Armano

нали мога и аз да си дам мнението все пак
допитване имах до колеги които няма и не искам да споменавам но тоя вид сом4ета ги видях за пръв път. подобни на вас хора ме упътиха 4е това са пангаси
незнам,може да са може и да не са.
ако има някой от варна който е доста напред с материала да заповяда да ги види нагледно и реално
не бързайте да ме критикувате за нещо което не ми е най голямата сила.
верно не съм спец по рибите,затова и правих допитване

това ми казаха това написах
ако някой има от ВАРНА ДЕТО РАЗБИРА ПОВЕ4Е нека да заповяда
  :-)
АКВАРИУМИ,ТЕРАРИУМИ,СИСТЕМИ ЗА ГАРА РУФА,СЪМПОВЕ и ВСИЧКО ОТ СТЪКЛО
Качество по добро от цената.
тел.0899007268

Giorgio_Armano

относно цената вместо да си 4ешете взиците  ако има някой интерес да си поръ4а и после ще ви каже цената на която съм му ги дал
пък ако ви се вижда евтино дайте пове4е колеги няма да ви се разсърдя
може би и цените на аквариумите и тубифекса  ми са нереални?
ако смятате така има доста хора от форума с които съм имал вземане даване  и мога да ви посо4а някои от тях да видим те какво ще Ви кажат относно въпроса с публикуваните ми статии и цени
;)
АКВАРИУМИ,ТЕРАРИУМИ,СИСТЕМИ ЗА ГАРА РУФА,СЪМПОВЕ и ВСИЧКО ОТ СТЪКЛО
Качество по добро от цената.
тел.0899007268

anasarka

Относно обявата за "Продавам биотор от червен калифорнийски червей за водорасли". Да наистина е подходящ за отглеждане на водорасли, макар че и без биотор пак си имаме водорасли.  :-D *ROFL* *ROFL* *CRAZY*
КОЛКОТО И ДА Е БЪРЗА СВЕТЛИНАТА ВИНАГИ ПРИСТИГА ВТОРА, МРАКЪТ ВЕЧЕ Я Е ИЗПРЕВАРИЛ.

valnata

Обявата е 'нахален но от сърце"..

Zlatna_ribka начина по който си просиш аквариуми наистина е нахален, НО аз мога да ти подаря аквариум 220 литра.Размер 110д/45ш/45в-->ремонтиран е и в момента няма теч и в близките 5-10 години не вярвам да има.. Идваш до Варна и го взимаш подарък. Може би се чудиш защо никой не ти подарява.. Не ти подарява не защото хората нямат а защото не е това начина... Недей така да настояваш. Заради такива хора се отказах да подарявам риби и др. ненужни неща. Когато моя аквариум протече няколко човека предложиха да ми ПОДАРЯТ аквариуми от по 100 литра, за което им благодаря. *privet* заради такива като теб хората станаха предпазливи и с право.. Доста хора търсят за подарък ПЕКИНЕЗ, ЧИХУАХУА, ДОБЕРМАН, ЗАЙЦИи др  за които ще полагат грижи и имат проекти. И аз искам ЯХТА която много ще обичкам и ще я мия всяка седмица.. :-D :-D Извинявай за конското, но не обичам такива нахални обяви и си казвам мнението. А офертата за аквариума който ти предлагам е реална и важи само за теб. На друг няма да го дам.

Antuni

Цитат на: valnata - 27.08.2010 22:00
Обявата е 'нахален но от сърце"..

Zlatna_ribka начина по който си просиш аквариуми наистина е нахален, НО аз мога да ти подаря аквариум 220 литра.Размер 110д/45ш/45в-->ремонтиран е и в момента няма теч и в близките 5-10 години не вярвам да има.. Идваш до Варна и го взимаш подарък. Може би се чудиш защо никой не ти подарява.. Не ти подарява не защото хората нямат а защото не е това начина... Недей така да настояваш. Заради такива хора се отказах да подарявам риби и др. ненужни неща. Когато моя аквариум протече няколко човека предложиха да ми ПОДАРЯТ аквариуми от по 100 литра, за което им благодаря. *privet* заради такива като теб хората станаха предпазливи и с право.. Доста хора търсят за подарък ПЕКИНЕЗ, ЧИХУАХУА, ДОБЕРМАН, ЗАЙЦИи др  за които ще полагат грижи и имат проекти. И аз искам ЯХТА която много ще обичкам и ще я мия всяка седмица.. :-D :-D Извинявай за конското, но не обичам такива нахални обяви и си казвам мнението. А офертата за аквариума който ти предлагам е реална и важи само за теб. На друг няма да го дам.

С право не обичаш подобни обяви просто я виждам рибката как го взима и отива и изкарва 30лв примерно от твоя подарен аквариум!! *JOKINGLY*
0899808552

valnata

Да, ако може и  100 да му вземе. *THUMBS UP* Няма да и държа сметка какво ще прави с него..  Аквариума имаше малък теч и в момента ремонтиран и тестван. Има и стъклени капаци. :-D  Само искам маалко да се усеща и да не препира за подаръци,защото тук никой не е длъжен на другия, а много хора се пазарят-циганят въпреки добротата и услугите... Малко е нагло ама дано вземат поука.

zlatna-ribka когато ти е удобно идваш товарим и даже ще почерпя. А ако си от Варна или региона ще ти го донеса. *DRINK*

Antuni

Цитат на: valnata - 27.08.2010 22:15
Да, ако може и  100 да му вземе. *THUMBS UP* Няма да и държа сметка какво ще прави с него..  Аквариума имаше малък теч и в момента ремонтиран и тестван. Има и стъклени капаци. :-D  Само искам маалко да се усеща и да не препира за подаръци,защото тук никой не е длъжен на другия, а много хора се пазарят-циганят въпреки добротата и услугите... Малко е нагло ама дано вземат поука.

zlatna-ribka когато ти е удобно идваш товарим и даже ще почерпя. А ако си от Варна или региона ще ти го донеса. *DRINK*

А пък аз ще те черпя тебе за жеста който правиш ако рибката не се сети!! Евала!! *THUMBS UP*
0899808552

митко

Най-тъпото е когато продаваш, а искаш да ти подарят.
A.jacobfreibergi"Otter Point", A.Stuartgranti"Chilumba", A.sp."Red dragon"
A.sp."German Red", A.sp.Rubescens, A.sp.Baenshi"Benga"
A.sp.Hansbaenshi "Red flash", O.lithobates"Zimbawe", L.sp."Yellow Collar"(Masimbwe)
P.taeniolatus"Red empress", C.borleyi(Kadango), L.caeruleus, M.sp."Zebrа Ch