• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
25.04.2024 01:02

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

Питане за субстрат

Започната от stanislav89, 20.06.2012 17:18

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

stanislav89

Здравейте, ще си правя 140 литров растителен аквариум. Доста теми изчетох из форума и не можах да реша какъв да сложа. Мисля да имам отпред хк, микратериум, елеохарси по средата а от зад лудвигия, ротала, валиснерия , егерия и още някакви високи растения за които не съм решил все още. Подходящ ли е зеолитът за субстарт. Отгоре върху субстара ще застеля 2 3 см ситен речен пясък.

stanislav89

 да не пускам нова тема, от къде в стара загора мога да си закупя тор от калифорнииски червей? Ходих в повечето цветарски магазини и нямат.

raadkoo

В агроаптеки. Даже добре, че не си взел от цветарски магазин, защото аз поне докато търсех по цветарските магазини имаше само тор с по-ниско качество и бая боклуци вътре.

stanislav89

след малко ще отида до mr.bricolage  да видя дали ще има там.

anasarka

До Тракийският университет има производител, и то на чист ТКЧ. Май се продава из агроаптеките.
КОЛКОТО И ДА Е БЪРЗА СВЕТЛИНАТА ВИНАГИ ПРИСТИГА ВТОРА, МРАКЪТ ВЕЧЕ Я Е ИЗПРЕВАРИЛ.

stanislav89

къде е това до университета, там уча вече 3та година но не го знам.

anasarka

Ми то аз там се учих 6год и не разбрах къде е точно. Но жената ми купи от агроаптека в града и пише на него че е произведено до тракийският университет.
КОЛКОТО И ДА Е БЪРЗА СВЕТЛИНАТА ВИНАГИ ПРИСТИГА ВТОРА, МРАКЪТ ВЕЧЕ Я Е ИЗПРЕВАРИЛ.

stanislav89

Питах дори и 1 асистент но и тои не знае :-D. Дори и в агроаптеките които знам ходих и не можах да намеря. Поне един когега ще ми прати нужното количество за което съм му благодарен :)

Similar topics (5)

43745

Публикации: 26
Прегледи: 7581

30496

Публикации: 1
Прегледи: 3715

58293

Публикации: 6
Прегледи: 3599

50428

Започната от baitoti


Публикации: 86
Прегледи: 33360

37742

Публикации: 1
Прегледи: 1840