• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.03.2024 10:35

Промяна новините на форума:

Ако все още не сте се запознали с правилата на форума, моля, направете го!


  • Killiman Ltd
  • Професионална поддръжка на аквариуми

От къде мога да си взема син тапет за стъклото ?

Започната от ianiovski, 15.05.2017 13:51

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ianiovski

Когато влизам в магазините за рибки ми направи впечатление ,че на доста места слагат  синьо фолио на задното стъклото,което радва окото . В момента съм с черен картон от книжарницата ,но искам да го сменя със син въпроса ми е от къде мога да се сдобия с подобен тапет . Вчера ходих на София ,но не се сетих да питам собсвениците ,а тук във Враца не съм срещал в магазините  да слагат по аквариумите .


BatV

Всяка рекламна агенция, която прави визитки има, какъвто картон си поискаш.


vanko77777

Същия фон който си показал на снимките го има в akvarium.bg
Това е нечовешко! - викаха канибалите, четейки вегетарианско меню.


20l.-Скаридарник
40 l., 207 l., 462 l.
462l.-Астронотуси, 7 бр. Myletes rubripinnis (Сребърен долар) и сом Птеригоплихт гибицепс

ianiovski

Цитат на: vanko77777 - 15.05.2017 20:54
Същия фон който си показал на снимките го има в akvarium.bg
Това ли трябва да https://aquarium.bg/izkuctveni-dekoracii/fon-za-akvarium/fon-za-akvarium-deep-sea-blue-midnight-black-dvulicev.html   

И как се лепи ,защото гледам ,че продват и лепило за фон 9 лв  ? Моят черен картон съм го прихванал с тиксо и вече 4-5 години не съм го махал  . Ако се лепи като фолио на кола си е приключение с изкарването на балончета  и в такъв случай не се ли лепи със сапунена вода ?

assenas

Цитат на: ianiovski - 15.05.2017 23:04
Това ли трябва да https://aquarium.bg/izkuctveni-dekoracii/fon-za-akvarium/fon-za-akvarium-deep-sea-blue-midnight-black-dvulicev.html   

И как се лепи ,защото гледам ,че продват и лепило за фон 9 лв  ? Моят черен картон съм го прихванал с тиксо и вече 4-5 години не съм го махал  . Ако се лепи като фолио на кола си е приключение с изкарването на балончета  и в такъв случай не се ли лепи със сапунена вода ?
Да, със сапунена вода става. Инче фолио има в Бриколаж. Продават до на руло на метър.

PVV

Някой лепил ли е с това лепило от 9 лева. Аз си го взех, също и тапет , но не съм лепил. По описание се маже върху картината и се залепва от външната страна на задното стъкло. След това се изкарва въздуха с плосък предмет. Има ли някакви специални неща , които трябва да се знаят, щото ми се струва, че ще се набръчка или ще остане някъде въздух.

Amev

Аз съм лепил с такова на джбл и след 2 месеца стана на балони и почна да се отлепя...

vanko77777

Пробвай с боя на водна основа, като ти писне лесно се маха със шпакла
Това е нечовешко! - викаха канибалите, четейки вегетарианско меню.


20l.-Скаридарник
40 l., 207 l., 462 l.
462l.-Астронотуси, 7 бр. Myletes rubripinnis (Сребърен долар) и сом Птеригоплихт гибицепс

PVV

Аз го залепих вече. С това:https://aquarium.bg/izkuctveni-dekoracii/fon-za-akvarium/seaview-lepilo-za-fon-na-akvarium-bg.html
Става много лесно и цветовете са много ярки и се виждат прекрасно. Колко ще издържи не знам , но се надявам да е дълго. Все пак преди три дена го лепих.Снимката е малко мъглява щото е от телефон. Подготвям цихлидарник, но засега само сомовете са вътре. И тях ще разкарам. :D


Similar topics (5)

57439

Публикации: 7
Прегледи: 3137

50944

Публикации: 2
Прегледи: 2391

35459

Започната от Limpov


Публикации: 5
Прегледи: 3083

20197

Публикации: 10
Прегледи: 7144

54934

Публикации: 13
Прегледи: 6464