• Welcome to Българска Аквариумна Енциклопедия. Please login or sign up.
 
19.03.2024 06:56

Промяна новините на форума:

Ако имате проблем в аквариума, преди да пуснете нова тема, попълнете въпросника тук.


  • Професионална поддръжка на аквариуми
  • Killiman Ltd

Корен от бъз?

Започната от Percho, 05.03.2016 16:50

« назад - напред »

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Percho

Става ли за аквариум след всички преработки? :-)

Amev

Аз не бих рискувал , знам че има "чудодейни" рецепти за готвене с такъв корен и че съдържа антиканцерогенни вещества. Ама не бих го бухнал в аквариума ;) има къде,къде по интересни мангово , лозови и т.н. Корени

Percho

Колега викаш да не рискувам за да не зготвя рибоците а? :) сигорно си ми виждал аквата и се се чудя кво да добавям. :-) :-)

Amev

По принцип всеки сам си решава какво да слага ;) ама поне да е нещо доказано ,че няма да навреди.. Имаш лично съобщения ;)

d256h


JEM

https://aquariumbg.com/forum/proxy.php?request=http%3A%2F%2Fprikachi.com%2Fimages%2F852%2F6799852C.jpg&hash=f2353be992cf54bc4f05d0515acf68d5dedde1e7

d256h

За да не влизам в дълги обяснения и спорове, което все по-често се случва в мрежата и не е градивно..
Подходите са два, или приемаш съвета на този който ти отговаря или не го приемаш. При втория случай, за да изпробваш дали е подходящ такъв корен, трябва да го сложиш в жив аквариум с растения и животни. Щом поемаш отговорността да прецакаш нещо вътре, ще го впишем в графата, смел експериментатор вярващ само на своя опит.
Моето горно, кратко мнение е дадено на база, опит с аквариуми от дълги години и познанията ми за субстратите и протеините явяващи се инициатори за старт на хвърлянето на хайвер.
Четящия темата, сам ще реши до къде да експериментира или нямайки време за това ще стъпи на утвърдени от времето и опита начини за правене на аквариуми..

Similar topics (5)

49342

Публикации: 6
Прегледи: 3985

11250

Започната от aquaram


Публикации: 3
Прегледи: 3596

45458

Публикации: 1
Прегледи: 2126

5842

Публикации: 9
Прегледи: 4627

29399

Публикации: 8
Прегледи: 5210